Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Duplex la maddalena

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Duplex la maddalena valokuvagalleria

1 makuuhuone, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi
Oleskelualue
Ulkoruokailutilat
Ulkoruokailutilat
Mikroaaltouuni, uuni, liesi, astianpesukone

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone3 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sardegna, Provincia di Sassari
  • Place, Museo Archeologico Navale
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Place, Museo Diocesano
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Palaun satama
    ‪57 min ajomatka‬
  • Airport, Olbia (OLB-Costa Smeralda)
    ‪126 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Duplex la maddalena

Pyykinpesutilat ja grillejä kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on pyykinpesukone ja mikroaaltouuni sekä liesi ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta.
Ilmastoiduissa huoneissa on silitysrauta/-lauta. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, bidee ja hiustenkuivaaja.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Museo Archeologico Navale. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa mikroaaltouunin ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, mikroaaltouuni ja liesi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Museo Archeologico Navale ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Spiaggia Spalmatore
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Saippua
  • Vessapaperi

Ulkotilat

  • Grilli

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT039007B1000P9823

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Duplex la maddalena – arvostelut