Koko huoneisto
Departamento Frente al mar Para 5 Personas, 2 Dormitorios, Puerto Velero
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Departamento Frente al mar Para 5 Personas, 2 Dormitorios, Puerto Velero valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Puerto Velero, Coquimbo, 1780000
- Place, Kolmannen vuosituhannen ristin monumentti8 min kävelymatka
- Place, Estadio Francisco Sánchez Rumoroso31 min ajomatka
- Place, Elquin laakso52 min ajomatka
- Airport, La Serena (LSC-La Florida)51 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Depto Andrea Meza Puerto Velero
Depto Andrea Meza Puerto Velero
- Keittiö
- Pysäköinti sisältyy hintaan
Tietoja majoituspaikasta
Departamento Frente al mar Para 5 Personas, 2 Dormitorios, Puerto Velero
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas. Huoneistossa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 2 kylpyhuonetta sekä keittiö, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on suihku ja työpöytä.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu. Keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Kolmannen vuosituhannen ristin monumentti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ulkouima-altaan. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja pyykinpesukoneen/kuivausrummun.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen/kuivausrummun ja 2 kylpyhuonetta
- Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
- Sijaitsee 1,9 km:n päässä kohteesta Kolmannen vuosituhannen ristin monumentti ja 11,3 km:n päässä kohteesta Tongoy Beach (ranta)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja terassin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.







