Hotellit Lagjja e Re
Vertaa 303 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 43 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lagjja e Re: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lagjja e Re

Hotel Chicago

Velipoja Grand Europa Resort, Affiliated by Meliá

Hotel Argenti

Hotel Triumf Shengjin

Hotel Brian

Nos Luxury Rooms

Hotel Epoka

Great White Hotel

Kompleksi Exalco-Al

Shkoder Grand Hotel Europa, Affiliated by Meliá

Hotel Valz

The MONT BOUTIQUE HOTEL

Oro Inn Hotel

Petit Hotel Elita

Bolt Boutique Hotel
Kohteeseen Lagjja e Re tutustuminen
Lagjja e Re tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lagjja e Re ja sen lähellä kuuluu:
- Velika Plažan ranta
- Rana e Hedhun
- Rozafan linna
- Naisten ranta
- Mala Plaza (uimaranta)
- Pashan moskeija
- Ulcinjin linnoitus
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lagjja e Re?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Lagjja e Re, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lagjja e Re, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 14 °C ja öisin 3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 712 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 28 °C päivisin ja 10 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 374 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 274 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 21 °C ja 5 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 963 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Lagjja e Re on 2323 cm.
Lagjja e Re: Hotellitiedot
Majoitukset | 303 |
|---|---|
Halvin hinta | 43 € |
Korkein hinta | 229 € |
Suositut hotellit | Hotel Chicago, Velipoja Grand Europa Resort, Affiliated by Meliá, Hotel Argenti, Hotel Triumf Shengjin, Hotel Brian , Nos Luxury Rooms, Hotel Epoka, Great White Hotel, Kompleksi Exalco-Al, Shkoder Grand Hotel Europa, Affiliated by Meliá, Hotel Valz, The MONT BOUTIQUE HOTEL, Oro Inn Hotel, Petit Hotel Elita, Bolt Boutique Hotel |
Viimeksi varatut hotellit Lagjja e Reebookersn tarkistamat arvostelut

Hotel Chicago
"Yllättävän hyvätasoinen majoitus kylässä, jossa ei ole mitään nähtävää ja koettavaa. Hotelli sijaitsee toisen hotellin päällä, kulku kujalta hissillä. Rempattu suht hiljattain ja suomalaisenkin mittapuun mukaan siististi, mikäli ei oteta lukuun työnjälkeä. Tilava huone, toimiva ilmastointi ja muutenkin kaikki hyvin. Aamiaspuhvetti hyvä, huono suomalainen Scandic häviää tälle. Suosittelen jos tähän tuppukylään jostain syystä eksyy, silloinkin yksi yö piisaa."
