Hotellit Lieblingshof
Vertaa 3 514 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 66 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lieblingshof: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lieblingshof

pentahotel Rostock

ScanHotels City

Prize by Radisson, Rostock City

Land-gut-Hotel Hermann

B&B Hotel Rostock-Hafen

Talo, paremmat varusteet, kaupungin rajat Rostock, lemmikkieläimet tervetulleita, internet

TRIHOTEL Rostock – Wellnesshotel Adults Only

Yachthafenresidenz Hohe Duene

IntercityHotel Rostock

B&B HOTEL Rostock-Broderstorf

B&B Hotel Rostock City-West

aja Warnemuende

Mukava bungalow lähellä Itämerta, perheystävällinen ja hiljainen

Arthotel ANA Amber

Ferienpark Markgrafenheide
Kohteeseen Lieblingshof tutustuminen
Lieblingshof tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lieblingshof ja sen lähellä kuuluu:
- Rostockin kaupungintalo
- New Market
- StadtHalle Rostockin konserttisali
- Kröpeliner Tor
- Rostockin yliopisto
- Karls Erlebnis-Dorf
- Rostockin eläintarha
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Lieblingshof, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Rostock (RLG-Laage). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lieblingshof?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Lieblingshof, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lieblingshof, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 134 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 170 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 223 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 161 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Lieblingshof on 689 cm.
Lieblingshof: Hotellitiedot
Majoitukset | 3 514 |
|---|---|
Halvin hinta | 66 € |
Korkein hinta | 252 € |
Suositut hotellit | pentahotel Rostock, ScanHotels City, Prize by Radisson, Rostock City, Land-gut-Hotel Hermann, B&B Hotel Rostock-Hafen, Talo, paremmat varusteet, kaupungin rajat Rostock, lemmikkieläimet tervetulleita, internet, TRIHOTEL Rostock – Wellnesshotel Adults Only, Yachthafenresidenz Hohe Duene, IntercityHotel Rostock, B&B HOTEL Rostock-Broderstorf, B&B Hotel Rostock City-West, aja Warnemuende, Mukava bungalow lähellä Itämerta, perheystävällinen ja hiljainen, Arthotel ANA Amber, Ferienpark Markgrafenheide |
Viimeksi varatut hotellit Lieblingshofebookersn tarkistamat arvostelut

B&B Hotel Rostock-Hafen

pentahotel Rostock
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Kleopatra Melissa Hotel
- Hotellit Córdoba
- Hotellit Prora
- Lomamökit Reittiö
- Pakkahuoneen museo – lähellä sijaitsevat hotellit
- Prinsotel La Dorada
- Kauhava kohteen Kylpylähotellit
- Hotellit Lounais-Suomi
- Mall of Tripla – lähellä sijaitsevat hotellit
- Hotellit Dubain aavikko
- Sheraton Stockholm Hotel
- Apartamentos Stella Maris
- Hotel Boom
- Salo Golf – lähellä sijaitsevat hotellit

