Koko huoneisto

Aguirre by Wynwood House

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Aguirre by Wynwood House valokuvagalleria

Huoneisto, 2 makuuhuonetta (1103) | Oleskelualue | Televisio
Huoneisto, 3 makuuhuonetta (301) | Silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Huoneisto, 2 makuuhuonetta (902) | Olohuone | Televisio
Huoneisto, 2 makuuhuonetta (1103) | Ruokasali
Huoneisto, 2 makuuhuonetta (902) | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, vedenkeitin

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Kuntosali
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
166 Elías Aguirre, Lima, Provincia de Lima, 15074
  • Place, Mirafloresin keskuspuisto
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Place, John F. Kennedyn puisto
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Place, Rakkauden puisto
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Airport, Liman kansainvälinen lentoasema (LIM, Jorge Chávez Intl.)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huoneisto, 2 makuuhuonetta (1103)

  • 90 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Huoneisto, 3 makuuhuonetta (301)

  • 100 m²
  • 3 makuuhuonetta
  • 5 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky, 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Huoneisto, 2 makuuhuonetta (902)

  • 87 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Aguirre by Wynwood House

Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Huoneistossa on pyykinpesukoneet ja keittiö, jossa on jääkaappi, uuni ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi, televisio ja vedenkeitin.
Huoneissa on silitysrauta/-lauta ja tuuletin. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.

Kylpyhuoneista löytyy suihku. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle).

Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta John F. Kennedyn puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ulkouima-altaan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja television
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla ympäri vuorokauden auki oleva kuntosali
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista John F. Kennedyn puisto ja Costa Verden ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Tuuletin

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Pääsy pyörätuolilla (rajoituksia saattaa olla)

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tekemistä

  • Ympäri vuorokauden avoinna oleva kuntosali

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Perun arvonlisävero (18 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Perun asukkaita. Poikkeus koskee vain Perussa tapahtuvia majoituksia, jotka kestävät korkeintaan 60 päivää.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

    Perussa alle 18-vuotiaat lapset eivät yleensä saa oleskella majoituspaikassa ilman vanhempaa, laillista huoltajaa tai asianmukaisesti valtuutettua henkilöä. Mukana olevilta aikuisilta voidaan pyytää sekä heidän että lapsen henkilöllisyystodistus sekä notaarin asianmukaisesti vahvistamat todistusasiakirjat. Jos matkustat lasten kanssa, kysy lisäohjeita Perun konsulaatista ennen matkaa.
  • Perun lain mukaisesti yli 2 000 PEN:n tai 500 USD:n suuruisia käteismaksuja ei hyväksytä. Näitä summia suuremmat maksut on maksettava luottokortilla tai muilla majoituspaikan ja paikallisen lain hyväksymillä tavoilla. Maksuja ei voi jakaa eri valuutoille.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Aguirre by Wynwood House Lima
Aguirre by Wynwood House Apartment
Aguirre by Wynwood House Apartment Lima

Aguirre by Wynwood House – arvostelut

Arvostelut

8,6

Loistava

Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 7 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 7 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua

9,6/10

Siisteys

9,0/10

Palvelut/mukavuudet

9,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Sheyla

This is definitely an outdated hotel
Yöpyi 3 yötä tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Sheyla

Hotel was a bit outdated, musty smell in the casino area still cigarette smell throughout
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Daniel

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
We rented a 3 bedroom. The rooms have portable fans and heaters. The unit has a washer/dryer combo. The building has a gym. There is always a doorman working. They were all great and helpful. The rooms were clean and modern. It had one king bed in the master bedroom with a very nice closet and bathroom. The other rooms had a full size bed and one with a twin. There are two full baths and one half bath. The location is great. Walking distance to Kennedy Park and multiple dining and shopping options. Recommend you have WhatsApp. Best way to communicate with customer service. Only down side is not much water pressure or hot water, which seems to be common in Lima. Definitely would stay again.
Yöpyi 13 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Maria

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Huonoa: Viestintä
Es un departamento muy bonito con una terraza, una lavadora, y acceso a una piscina pequeña para refrescarse. Lamentablemente, nadie me contestó los mensajes en expedía. Pedí más toallas como solo nos dieron 2 toallas para 4 personas registradas. Luego nos dieron un papel higiénico para 3 baños y 9 noches. También les comenté que 2 sillas estaban rotas y había un hueco en la pared. Nunca tuve l experiencia de tener 0 contacto con el dueño del departamento.
Yöpyi 9 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Cecilia

Yöpyi 1 yön toukokuussa 2025