Koko huoneisto

Italia 2 Ski in-Ski out 50m

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Italia 2 Ski in-Ski out 50m valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ilmainen pysäköintipaikka
Perhehuoneisto, useita makuuhuoneita (Italia 2 Ski in-Ski out 50m) | 2 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Puutarha
Perhehuoneisto, useita makuuhuoneita (Italia 2 Ski in-Ski out 50m) | Näkymä huoneesta

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä45 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ulkotilat
  • Näkymä vuoristoon

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Via Saroch 1374, Livigno, SO, 23041
  • Place, Livignon laskettelualue
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Carosello 3000 -vuoristopuisto
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, San Roccon hiihtohissi
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Airport, St. Moritz (SMV-Samedan)
    ‪69 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Italia 2 Ski in-Ski out 50m

Huoneisto, jossa on keittiö ja joka sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Livignon laskettelualue
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu puutarha, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja kielitaitoinen henkilökunta. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, satelliittikanavat sekä ruokailualue ja oleskelualue.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on oleskelualue. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää ja bidee.

Langaton internetyhteys on käytettävissä huoneissa lisämaksusta. 24-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Livignon laskettelualue. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja taulutelevision.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, ruokailualueen ja oleskelualueen
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Wi-Fi saatavilla lisämaksusta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kielitaitoisen henkilökunnan
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Livignon laskettelualue ja Carosellon köysirata
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön kielitaitoisen henkilökunnan, suksivaraston ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Hiihto

  • Hiihtohissejä lähistöllä
  • Hiihtokuljetukset lähistöllä
  • Lähellä hiihtomahdollisuutta
  • Suksisäilytys

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi (5 EUR per per päivä)

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Hiihto-/laskettelukuljetukset lähistöllä
  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sadesuihkupää
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Erillinen ruokailualue

Viihdetarjonta

  • 24–tuumainen taulutelevisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Puutarha

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Kielitaitoinen henkilökunta

Tekemistä

  • Suksivarasto

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Vauvansänky on saatavilla 3.0 EUR:n suuruista maksua vastaan per päivä.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 1.50 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 16 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Langaton internetyhteys huoneessa: 5 EUR per päivä (hinnat saattavat vaihdella)
  • Vauvansänky: 3.0 EUR per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT014037C284H54CST, 014037-CNI-00648
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Italia 2
Italia 2 Ski In Ski Out
Italia 2 Ski In Ski Out Mt 50
Italia 2 Ski in-Ski out Mt.50 Livigno
Italia 2 Ski in-Ski out Mt.50 Apartment
Italia 2 Ski in-Ski out Mt.50 Apartment Livigno

Italia 2 Ski in-Ski out 50m – arvostelut