Koko huoneisto

Regal Close Deluxe Single Guest Room 1

Majoituspaikan taso: 3.5

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Regal Close Deluxe Single Guest Room 1 valokuvagalleria

Huoneisto (1 Bedroom) | Olohuone
Ulkoalueet
Huoneisto (1 Bedroom) | 1 makuuhuone, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Yksityiskohta ulkoa
Sisätilat

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone1 henkilö

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Regal Close, London, England, E1
  • Place, Brick Lane
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Old Spitalfields Market
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Place, Lontoon Tower
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Airport, Lontoo (LHR-Lontoon Heathrow)
    ‪76 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Regal Close Deluxe Single Guest Room 1

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys sekä keittiö.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Brick Lane. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Brick Lane ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Lontoon Tower
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Regal Close Deluxe Single Guest Room 1 London
Regal Close Deluxe Single Guest Room 1 Apartment
Regal Close Deluxe Single Guest Room 1 Apartment London

Regal Close Deluxe Single Guest Room 1 – arvostelut