Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Päivänkakkara huvilassa

Majoituspaikan Päivänkakkara huvilassa valokuvagalleria

Uima-allas
3 makuuhuonetta, Wi-Fi
Uima-allas
Sisätilat
3 makuuhuonetta, Wi-Fi

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta7 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Cenaia, Tuscany
  • Place, Cantina Delle Colline Pisane
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Livornon satama
    ‪30 min ajomatka‬
  • Place, Kalteva torni
    ‪32 min ajomatka‬
  • Airport, Pisa (PSA-Galileo Galilei)
    ‪24 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Päivänkakkara huvilassa

Toscanan maun mukaan sisustettu ja yksityiskohtaisesti valmistettu Margherita-huoneisto sijaitsee Villa Rossanassa, loma-asunnossa, joka sijaitsee Cenaiassa lähellä Pisaa. Strategisen asemansa ansiosta on muutamassa minuutissa pääsee tunnetuimpiin taiteen kaupunkeihin, kuten Pisaan ja Firenzeen, samoin kuin Livornon ja Castiglioncellon upeisiin rannikkoihin. Siinä on suuret viheralueet ja suuri uima-allas porealtaalla, jossa voit nauttia rentoutumisesta yksin tai perheen kanssa.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Cantina Delle Colline Pisane. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käytettäväksi 3 kylpyhuonetta.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille 3 kylpyhuonetta
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cantina Delle Colline Pisane ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Arno-joki

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumat sallittu
Eventi consentiti con preventiva richiesta

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien järjestäminen on sallittua majoituspaikassa
Majoittajan kommentti: Eventi consentiti con preventiva richiesta
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
A Daisy in the Villa Apartment
A Daisy in the Villa Lorenzana
A Daisy in the Villa Apartment Lorenzana
101642

A Daisy in the Villa – arvostelut