Etsitkö tyylikÀstÀ lomamökkiÀ, jossa on modernit mukavuudet Abruzzossa?
Sitten olet oikeassa paikassa "Casa di Martile". Eric ja Rita tarjoavat sinulle tÀysin kunnostetun loma-asunnon keskiaikaisessa Loreto Aprutinossa, jossa voit viettÀÀ unohtumattoman ajan. Voit vapaasti eksyÀ viehÀttÀvÀssÀ kylÀssÀ, ja ennen kuin tiedÀt sen, pÀÀset pöydÀlle luontaisessa ravintolassa, jossa on hienointa italialaista ruokaa. LisÀksi se on ihanteellinen tukikohta laajemmalle alueelle, jossa on vaikuttavia linnoja, luonnon kauneutta ja viinitiloja. Muuten, ÀlÀ unohda ottaa pullon herkullista paikallista oliiviöljyÀ kotiin!
Di Martile, joka on nimetty aiempien omistajien mukaan ja joka tunnetaan ruoanlaittoon liittyvistÀ taidoistaan, nÀyttÀÀ kokin hatun tÀmÀn talon logolla. Talo on rakennettu 15. vuosisadalla ja se sijaitsee Loreto Aprutinon historiallisen keskustan vanhimmalla kadulla. ViihtyisÀ talo on sisustettu tyylikkÀÀsti italialaisen arkkitehdin toimesta. SiinÀ on moderni ulkoasu, taiteellinen kierre tÀÀllÀ ja siellÀ. TÀmÀ piilotettu helmi on nyt uusi elÀmÀ lomamökinÀ jopa 6 hengelle. Toiminnan jÀlkeen tÀynnÀ pÀivÀn jÀlkeen on hienoa olla tÀÀllÀ.
Majoituspaikka on asiakkaiden kÀytettÀvissÀ. Siihen kuuluu olohuone vuodesohvalla, ruokapöytÀ ja tuolit, tÀysin varustettu keittiö, pieni varastotila, kylpyhuone suihkulla ja wc: llÀ, 2 makuuhuonetta parivuoteella, pieni terassi makuuhuoneessa 1 ja iso terassi makuuhuoneessa 2, josta on kaunis nÀkymÀ Parcolle. Nazional Majella.