Pakopaikka tähän uima-altaan äärellä sijaitsevaan kaupunkien keitaaseen, joka sijaitsee rauhallisessa umpikatuissa Länsi-Los Angelesissa, vain muutaman minuutin päässä moottoritieltä 405 ja 10, ja lyhyen ajomatkan päässä Venetsian bulevardista maailmankuuluun Venetsian rannalle ja "Hipster" -apotille-Kinneylle ravintola / baari / ostosalue.
Äskettäin uusitussa master-ensuite-hotellissa on raikas, uimaranta, moderni tiki-teema sisustus ja runsaasti ilmaista kadun pysäköintiä.
Täydellinen pariskunnille, yksin seikkailijoille ja liikematkailijoille.
AVARUUS:
Äskettäin uusittu ja täysin päivitetty yksityinen vieras Master Suite. Ominaisuuksilla on oma sisäänkäynti, olohuone / makuuhuone, jossa on queen-size-vuode 2 hengelle ja vuodesohva, nopea wifi, älytelevisio, pop-taideteos, ja hyvin varustetuissa minikeittiöissä on K-kuppi Keurig-kahvinkeitin, mikroaaltouuni, leivänpaahdinuuni, minijääkaappi kylmällä vedellä, ilmainen kahvi, tee ja kuuma suklaa aloittamiseksi. Tilava työtuoli. Sadesuihku leveällä yläsuihkulla.
Ylimääräinen vaatekaappi ja säilytystila.
Huomaa: Vieressä on uima-allaspumppu, joka toimii iltapäivällä noin klo 12.00–17.00 ja voidaan helposti poistaa käytöstä, jos haluat.
Varaa matkasi tänään!
VUOROSTO Vieraiden kanssa:
Olemme lähtökohtana sisä- ja ulkotiloihin ystävällisestä mutta uteliaasta smokkikissasta ja olemme aina saatavana tekstin kautta. Annamme mielellämme ravintola- ja vierailijasuosituksia (katso opas).
Jos haluat oppia swing-tanssia (oppitunnit ovat saatavana lisämaksusta), osoitamme mielellämme joitain liikkeitä ja menemme swing-tanssiin.
Seuraa meitä ja jaa rakkaus Instagram @VeniceTikiPad #VeniceTikiPad
Kunnioitamme myös yksityisyyden tarpeitasi.
MUUT HUOMAUTUKSET:
• Auta itseäsi kahvi, tee, kuuma suklaa ja välipaloja
• Selfies-sovelluksia kannustetaan #VeniceTikiPad