Koko loma-asunto

Quinta do Cerro | 4 Bedrooms | Quiet | Loulé

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Quinta do Cerro | 4 Bedrooms | Quiet | Loulé valokuvagalleria

Televisio
Ruokailu
Ulkoruokailutilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, astianpesukone
Televisio

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta200 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Loulé
  • Place, Aqua Show Park (vesipuisto)
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Karting Almancil (kartingrata)
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Loulén markkinat
    ‪7 min ajomatka‬
  • Airport, Faro (FAO-Faron kansainvälinen lentokenttä)
    ‪19 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Quinta do Cerro | 4 Bedrooms | Quiet | Loulé

Tämän savuttoman huvilan palveluihin kuuluu vesipuisto, pyykinpesutilat ja puutarha. Lisäksi majoituspaikassa on grillejä. Huvilassa asiakkaiden käytössä on 4 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja yksityinen aidattu piha. Asiakkaiden käytössä on yksityinen uima-allas sekä keittiö, jossa on jääkaappi ja uuni. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Ilmastoiduissa huoneissa on yksityinen uima-allas ja tallelokerot. Huoneessa on parveke. Keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone.

Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja. Tämä huvila tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Tässä huvilassa käytössäsi on vesipuisto.
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Vilamouran venesatama. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi vesipuiston ja pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä pärskimässä sydämesi kyllyydestä vesipuistossa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Aqua Show Park (vesipuisto) ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Karting Almancil (kartingrata)
Huvila tarjoaa asiakkaidensa käyttöön vesipuiston. Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 4 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu rajoitetusti
  • Silitysrauta/-lauta
  • Tallelokero

Sijainti

  • Maaseudulla

Tekemistä

  • Vesipuisto

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 200 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lämmitetyn uima-altaan ylläpitomaksu: 100 EUR per yö
  • Syöttötuoli: 25 EUR per yöpyminen

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 144741/AL
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

518424

Quinta do Cerro | 4 Bedrooms | Quiet | Loulé – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 7 kautta 8 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 8 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 8 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 8 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 8 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Karen G.

Hyvää: Siisteys
This is a lovely villa, beautifully furnished however there are a few issues. Firstly, whilst it looks like it’s stand alone there is a house next door with dogs, they bark a lot, 5am, 6am, 11pm, midnight. More than once sleep disturbed. The pillows on all the beds are very uncomfortable, they are small, sort of like cushions so affects sleep. The sun loungers are very uncomfortable, for a villa of this standard I would expect cushioned sun loungers, it made for unpleasant sunbathing. The towels supplied are extremely old and worn, so thin that once washed and dried outside they turn into cardboard like rags, they literally stood up by themselves. These issues are a shame as I said, the villa is lovely but spoilt by scrimping on silly things. We asked the management company to come and show us how to get the pool lights on, they sent someone who couldn’t do it and told us they’d come back, they didn’t. We’ve always stayed in Vbro villas and dealt directly with the owners, this is our first (and last) dealing with a management company. Because of the dogs and the comfort issues, won’t be back unfortunately.
Yöpyi 14 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

James E.

Hyvää: Siisteys
The property is beautiful - nice private location, but still convenient for local amenities.The management company were very welcoming and responsive if we needed anything.The property was in very good condition, nice facilities and a great pool that was kept very clean.Would recommend and would stay here again.
Yöpyi 14 yötä elokuussa 2025