Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
7 Person Holiday Home in Skjolden
Loma-asunto, jossa on pyykinpesukone ja kuivausrumpu
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu grillejä ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Loma-asunnossa on 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukone/kuivausrumpu sekä DVD-soitin ja jääkaappi. Asiakkaiden käytössä on mikroaaltouuni, kahvin-/teenkeitin, liesi ja astianpesukone.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja DVD-soitin. Jokainen huone on yksilöllisesti kalustettu. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sognevuono. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Loma-asunnossa tarjoaa pyykinpesukoneen/kuivausrummun ja 2 kylpyhuonetta.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen/kuivausrummun, 2 kylpyhuonetta ja DVD-soittimen
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
Sijaitsee 0,1 km:n päässä kohteesta Sognevuono ja 19,7 km:n päässä kohteesta Urnesin sauvakirkko
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja grillejä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Ruoka ja juoma
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Liesi
Mikroaaltouuni
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Kylpyamme
Kylpyamme tai suihku
Viihdetarjonta
DVD-soitin
Ulkotilat
Grilli
Terassi
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone/kuivausrumpu
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
2 lemmikkiä yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Yksilölliset kalusteet
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Korkeintaan 2 lemmikkiä
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Takuumaksu vaurioiden varalle: 198.24 EUR per yöpyminen
Siivousmaksu: 99.12 EUR per majoitustila per yöpyminen
Sähkömaksu: 0.19 EUR per yöpyminen per kWh.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
7 Person In Skjolden Luster
7 Person Holiday Home in Skjolden Luster
7 Person Holiday Home in Skjolden Private vacation home
7 Person Holiday Home in Skjolden Private vacation home Luster