Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
CASA DE LEMPICKA
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan CASA DE LEMPICKA valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone60 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Marsala, Libero consorzio comunale di Trapani
- Place, Cantina Pellegrino (viinitila)15 min kävelymatka
- Place, Piazza della Repubblica17 min kävelymatka
- Place, Marsala Porta Garibaldi (portti)10 min ajomatka
- Airport, Trapani (TPS-Trapani–Birgi)29 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Apartment in the Heart of Marsala (Punico House)
Apartment in the Heart of Marsala (Punico House)
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
Tietoja majoituspaikasta
CASA DE LEMPICKA
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on pyykinpesukoneet ja keittiö, jossa on jääkaappi, uuni ja liesi. Asiakkaiden käytössä on vedenkeitin, ruokailupöytä, ilmainen Wi-Fi ja älytelevisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on älytelevisio.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Cantina Pellegrino (viinitila). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja älytelevisio
- Ilmainen Wi-Fi
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
- Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cantina Pellegrino (viinitila) ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Capo Boeo (historiallinen alue)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.








