Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

6 makuuhuoneen 7 kylpy vaihtovirta, kylpytynnyri Parveke Poblado lähellä Manilan poliisiasemaa

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 6 makuuhuoneen 7 kylpy vaihtovirta, kylpytynnyri Parveke Poblado lähellä Manilan poliisiasemaa valokuvagalleria

Ulkoalueet
Sisätilat
Suihku, pyyhkeet, saippua
6 makuuhuonetta, tallelokero huoneessa, työpöytä, silitysrauta/-lauta
Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, kahvin-/teenkeitin

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko koti

6 makuuhuonetta6 kylpyhuonetta12 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Map
Medellín, Antioquia
  • Parque del Poblado
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Lleras-puisto
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Santa Fen ostoskeskus
    ‪2 min ajomatka‬
  • José María Córdovan kansainvälinen lentoasema (MDE)
    ‪22 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

6 makuuhuoneen 7 kylpy vaihtovirta, kylpytynnyri Parveke Poblado lähellä Manilan poliisiasemaa

6 makuuhuoneen asunto Manilan alueella. Tämä paikka tarjoaa majoitusta, 7 kylpyhuonetta, 2 king-vuodetta ja 4 kuningatar, kaikissa huoneissa on ilmastointi, kylpyhuone, seinä tallelokero, kirjoituspöytä ja TV, wifi, pesukone ja kuivausrumpu. Hallissa on poreallas. Valtava saari, jossa voit kaikki syödä yhdessä tai enemmän muodollista ruokapöydän ääressä. Takaosa, jossa on märkä baari. Ruokapöytä. Parhaat ravintolat kävelyetäisyydellä. Lleras on 8 minuutin kävelymatkan päässä tästä. ERITTÄIN TURVALLINEN. Poliisilaitos on kadun toisella puolella.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Parque del Poblado. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi porealtaan ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 6 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Parque del Poblado ja 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Lleras-puisto
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoittaja

Barry Brachfeld

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittiösaareke
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 6 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 6 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä
  • Työtuoli

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin
  • Silitysrauta/-lauta
  • Turvalokero

Sijainti

  • Kylässä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin
  • Suoratelkilukko

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 20

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 55413

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property

6 Bedroom 7 bath AC, Hot tub Balcony Poblado Close to Manila Police Station – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Jeremy J.

Hyvää: Siisteys

Great Location, large place.

The place was nice enoughCons: The hottub is more of a large bathtub with jacuzzi jets. You fill and empty it for use. Some of the Bathrooms are REALLY small and make it difficult to sit and do your business. Pros. LOCATION! There are little restaurants, and a convience store all within walking distance. The kitchen is large enough to cook a meal though there wasn't enough dinnerware for 12 people.. the beds are ok, but must are firm. House was clean and was comfortable place..I would definitely stay here again if coming with a large group.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2025