Paikka:
3 tilavaa makuuhuonetta, joissa on queen size vuodetta ja valinnainen vuodesohva olohuoneessa suuremmille ryhmille.
On hiljattain remontoitu kylpyhuone suihkulla, wc ja täysin toimiva pesula sekä erillinen wc isossa kylpyhuoneessa juuri rinnalla se.
Elävä ja ruokailutila on valtava, runsaasti tilaa ja iso 65" TV pimeinä ja rentoutumiseen kiireisen päivän nähdä Melbourne.
Keittiössä on kaikki tavanomaiset ammenities ja on täysin toimiva, joten voit valmistaa omat ateriasi.
Siellä on myös iso ulkona pihalla nauttia.
Talossa on kaksi tasoa, ja tällä hetkellä 2 ihmiset pysyvät huipputason. Heillä on täysin erillinen sisäänkäynti pohjataso eikä pääsyä alemman tason talo, ovi kahden tason pysyvästi lukittu. Sinulla on koko pohjataso talon itse loman joten yksityisyys ei ole ongelma.
Naapurusto:
Sijaitsee Richmond Hill sisällä aseita matkan päässä kaikesta Melbourne on tarjota.
MCG, Bridge Road, Swan St, Epworth, kaupat, ravintolat, Cafen.
Muuta huomioitavaa:
OSAPUOLET JA / TAI häiriötekijät on ehdottomasti kielletty.
Kiinteistö sijaitsee asuinalueella. Kaikki naapureihin kohdistuvat häiriöt johtavat siihen, että sinun on välittömästi poistuttava tiloista ja majoituskustannuksiasi ja talletuksestasi ei palauteta.
HIENETAIKA - 11pm - 7am
Pysäköinti on saatavilla pyynnöstä ennen saapumista
Ei lemmikkieläimiä