2 makuuhuoneen pohjakerroksessa puutarha huoneisto sijaitsee arvokkaalla Angel de Miraflores monimutkainen. Urbanizacion on suuri uima-allas ja taaperoille allas, jossa aurinkotuoleja. Se on aidatulla ja turvallinen yhteisö. Apt mukavasti mahtuu 6 aikuista. Terassille ja puutarhan todella laajentaa elintilaa. Miraflores ja lähialueella on jokaiselle jotakin: tenniskentät, ravintoloita, keilailu vihreät, baareja, kauppoja, supermarketteja ja suosittu Miraflores 18-reikäinen golfkenttä. Kaikki palvelut lähellä. Rannat ovat noin 4 min kävelymatkan päässä, hiekkaranta La Cala / Cabopino lyhyen ajomatkan päässä. Kauppa ja baarit 2 min kävelymatkan päässä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta AquaMijas-vesipuisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fuengirolan uimaranta ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Malagan provinssin rannat
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Yleinen uima-allas
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Auto suositeltu
Keittiö
Jääkaappi
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Mikroaaltouuni
Uuni
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Vuodesohva
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Bidee
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
Grilli
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Siivouspalvelu pyynnöstä
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Palosammutin
Yleistä
Majoituspaikka ei salli lapsia.
Puutarha
Siivouspalvelu (pyynnöstä)
Yksikön koko: 96 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 GBP:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Angel Miraflores Apartment Mijas
Angel Miraflores Apartment
Angel Miraflores Mijas
Angel Miraflores
Angel de Miraflores Mijas
Angel de Miraflores Apartment
Angel de Miraflores Apartment Mijas
Angel de Miraflores – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 7 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 7 arvostelua
8–Hyvä
3
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 7 arvostelua
6–OK
2
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua
2–Hirveä
0
9,0/10
Siisteys
Arvostelut
6/10 OK
Christelle D.
7.8.2019
Hyvää: Siisteys
Très bon emplacement
Bon emplacement, piscine agréable, près du sentier de calandre Mijas. Le seul point négatif est l'environnement bruyant.
Christelle D.
8/10 Hyvä
Sergio M.
18.6.2019
Hyvää: Siisteys
Muy buena experiencia
Buen servicio y sitio para repetir!!
Sergio M.
6/10 OK
Miguel Ángel M.
21.9.2018
Buen Residencial
Apartamento bien equipado.
Miguel Ángel M.
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2018
8/10 Hyvä
Gabriel G.
17.9.2018
surper endroit belle piscine dommage qu'il n'y est pas une place de parking dans la résidence. Super
Super plage à 500 mètres
Gabriel G.
Yöpyi 18 yötä elokuussa 2018
8/10 Hyvä
YOANN N.
6.9.2017
BEL ENDROIT POUR PASSER DES VACANCES
Nous avons passé de très bonnes vacances avec cet appartement avec piscine, tout y est !!!
Nous avons pu visiter Malaga et Marbella ainsi que des petites villes aux alentours. La mer est belle et claire.
YOANN N.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2017
10/10 Loistava
aurélie a.
17.8.2017
appartement très agréable, très bien équipée, très bien situé, parfait pour accueillir une famille
nous avons passé un agréable séjour, l'appartement est très bien situé, mer à quelques minutes à pieds, piscine surveillée , à proximité, très appréciée des enfants.
la situation de cet appartement, nous a permis de visiter plusieurs villes aux alentours.
aurélie a.
Yöpyi 12 yötä elokuussa 2017
10/10 Loistava
Jose Maria C.
12.7.2017
Apartamento fantástico, piscina genial, buen trato aunque en inglés
Excelente ubicación, piscina lo mejor y apartamento estupendo, limpio y funcional.