Koko huoneisto

Console Marcello 1BR apt with fast wifi in Milan by Halldis

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Console Marcello 1BR apt with fast wifi in Milan by Halldis valokuvagalleria

1 makuuhuone, silitysrauta/-lauta, vauvan matkasänky, ilmainen Wi-Fi
Suihku, hiustenkuivaaja, bidee
Yksityiskohta ulkoa
Sisätilat
Ruokailu

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone42 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Milan, Lombardy
  • Place, Politecnico di Milano
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Palazzolo-Don Gnocchi -instituutti
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Place, Fiera Milano City
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Milano (LIN-Linate)
    ‪30 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Console Marcello 1BR apt with fast wifi in Milan by Halldis

Modern one bedroom apartment located in a residential area a few steps from the Villapizzone train station and the Bovisa Polytechnic.

In the immediate vicinity we find the Villapizzone railway station with railway links and regional lines.
We also find the stops for trams 12 and 19 and bus 54.
A short distance away we also find the Bovisa railway station.

===== ACCOMMODATION DESCRIPTION =====
The 42 sqm apartment is equipped with air conditioning, parquet flooring and has been recently renovated.
Upon entering we find the living area with a table for 2 people, a 40-inch smart TV and a French sofa bed with two seats.
The open kitchen is equipped with an induction hob, a traditional oven, a washing machine, a fridge and a freezer.
The bedroom is equipped with a double bed, a 6-door wardrobe, a chest of drawers and bedside tables with appliques.
The bathroom is complete with a sink, toilet, bidet and a large shower cubicle.
The unit is equipped with an ultra-fast wireless internet connection.

The following might be to be paid extra: Babycot, Bed Linen and Towels (additional set), Extra Cleaning, Final Cleaning for pets, Late Arrival, Tourist tax.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Fiera Milano City. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja televisio
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fiera Milano City ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Milanon kokouskeskus
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Liesi
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 42 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 30 EUR
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Myöhäisestä saapumisesta perittävä lisämaksu: 30 EUR

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT015146B4KUWC9X5T, 015146-CIM-10924
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

572001

Console Marcello 1BR apt with fast wifi in Milan by Halldis – arvostelut