Koko mökki
House on the Beach, Oceanfront, Suite-Style House
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan House on the Beach, Oceanfront, Suite-Style House valokuvagalleria





Koko mökki
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta
Suositut palvelut/mukavuudet
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
Tutustu alueeseen
Colombia, Córdoba
- MutatulivuoriPlace, Mutatulivuori35 min ajomatka
- San Bernardo del Vienton turistilaituriPlace, San Bernardo del Vienton turistilaituri48 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko mökki on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
House on the Beach, Oceanfront, Suite-Style House
Mökissä on 2 kylpyhuonetta ja suihku.
Huoneissa on ilmastointi. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
- Ilmastoitu mökki, jossa asiakkaille on tarjolla 2 kylpyhuonetta ja suihku
- Sijaitsee 21,3 km:n päässä kohteesta Mutatulivuori ja 25,4 km:n päässä kohteesta Punta Piedra
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla mökissä: Wi-Fi
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
- Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
- 2 kylpyhuonetta
- Pyyhkeet saatavilla
- Saippua
- Suihku
- Vessapaperi
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Vain kissat ja koirat tervetulleita
- Yksi lemmikki yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
- Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
- Lemmikit ovat tervetulleita
- Vain koirat ja kissat sallitaan
- Korkeintaan 1 lemmikkiä
- Majoittajan kommentti: Solo se permiten mascotas con aviso previo.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 118443
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.