Koko huoneisto

Doridi Miami Platja in Miami Platja

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Mont-roig del Camp, CT
  • Place, Cristallin ranta
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Misterin poukama
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Place, Canina Punta del Riu -ranta
    ‪7 min ajomatka‬
  • Airport, Reus (REU)
    ‪20 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Doridi Miami Platja in Miami Platja

Huoneistot, joissa on yksityiset uima-altaat ja keittiöt
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu grillejä, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 3 makuuhuonetta sekä ilmaisen Wi-Fin sekä kiinteän internetyhteyden. Asiakkaiden käytössä on yksityinen uima-allas sekä keittiö, jossa on uuni ja mikroaaltouuni.
Doridi Miami Platja in Miami Platja tarjoaa 8 ilmastoitua huonetta, joissa on yksityinen uima-allas. Huoneessa on parveke. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Kaapelikanavat takaavat viihteen.

Doridi Miami Platja in Miami Platja sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Cristallin ranta. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 8 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan, keittiön ja pyykinpesukoneen
  • Ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cristallin ranta ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Vienesosin poukama
Doridi Miami Platja in Miami Platja tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys ovat saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 1.10 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 17 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Doridi Miami Platja in Miami Platja Apartment
Doridi Miami Platja in Miami Platja Mont-roig del Camp
Doridi Miami Platja in Miami Platja Apartment Mont-roig del Camp

Doridi Miami Platja in Miami Platja – arvostelut