Koko loma-asunto

CASA DI EOLO 8 + 2 nukkuu, huvila yksityinen uima-allas yksinomaiseen käyttöön!

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan CASA DI EOLO 8 + 2 nukkuu, huvila yksityinen uima-allas yksinomaiseen käyttöön! valokuvagalleria

Uima-allas
Sisätilat
Stereot
Ulkoruokailutilat
Sisätilat

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko koti

4 makuuhuonetta5 kylpyhuonetta10 henkilöä180 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Montelupone, Marche
  • Place, Arena Sferisterion teatteri
    ‪12 min ajomatka‬
  • Place, Palazzo Buonaccorsi
    ‪12 min ajomatka‬
  • Place, Leopardin talo
    ‪13 min ajomatka‬
  • Airport, Ancona (AOI-Falconara)
    ‪43 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

CASA DI EOLO 8 + 2 nukkuu, huvila yksityinen uima-allas yksinomaiseen käyttöön!

- VAKUUTUKSEN PERUUTTAMINEN rangaistukset (varauksen alkamisesta varauksen alkamisajankohtaan asti) suljetaan lopulliseen hintaan;
- Meidän HENKILÖSTÖ on täydellisessä käytössäsi huolehtimatta siitä, että sinulla on huoltovapaa loma.
- VARAUSOIKEUS OPEN 7/7 MULTI-LANGUAGES TRAVEL SPECIALISTS, täydellinen tuntemus huviloita ja niiden sijainti;
- 7/7 päivää HENKILÖKOHTAISET ASIAKASPALVELUT JA TUKIPALVELU HÄVITTÄMISEKSI ENNEN JA JÄLKEEN JÄLKEEN;
- PROFESSIONAL CONTROLLERS, jotka VUOKSI TARKISTA VILLAT ja varmistavat laatustandardit;
- MUKAUTTAA HOLIDAYs LISÄPALVELUT (kuten IN HOUSE CHEF, PRIVATE TRANSFER, AUTONVUOKRA ja paljon muuta). Kaikki palvelut ovat PROFESSIONAL ja CERTIFIED COMPANIES;

PRIVATE STRUCTURE. Casa di Eolo on houkutteleva, romanttinen talo hiljaisessa Marche-kukkuloiden välissä, sinisen meren ja Monti Sibillinin vihreyden välissä. Se on upea näkymä, runollinen innoitusta, kukkulan "Infinito", mäkeä juhlitaan samassa runossa kuuluisan runoilija, Giacomo Leopardi. Aivan upea näkymä Monte Conerolle, Välimeren harjanteen taivaan ja meren välissä. Sinua houkuttelevat talon tyylikäs sisustus, odottamattomat yksityiskohdat, jotka muokkaavat huoneita, lisävarusteiden moderniin toimivuus ja viihtyisät ja mukavat huoneet. Sen vihreässä ympäristössä talo on ihanteellinen rentouttavalle lomalle perheille tai nuorille pariskunnille, jotka nauttivat marche-sisämaahan.

Talossa on kaksi kerrosta. Pohjakerros, jonka ulkoiset portaat ovat, koostuu suuresta avoimesta olohuoneesta, jossa on ruokapöytä, keittiö, jossa on keskellä sijaitseva saari ja vieraskylpyhuone. Ei yhteyttä kellariin, mutta sisäänkäynnin vieressä on kahden hengen vuodesohva ja kylpyhuone suihkulla. Sisäinen portaikko johtaa alakerrassa, erillisellä sisäänkäynnillä, joka koostuu neljästä kahden hengen huonetta ja kolme kylpyhuonetta suihkulla. Yksi makuuhuoneista on suora pääsy ulos kauniista uima-altaasta ja puutarhasta.

Pysäköidä
Kiinteistön perusteet ulottuvat 1,5 500 neliömetrin alueelle, osittain istutettuina ja osittain päällystettyinä. Puutarhassa, samoin kuin makuuhuoneet, ovat oliivipuut ja koristekasvit sekä lumoava L-muotoinen uima-allas. Suuri sateenvarjo, lähellä pääsisäänkäyntiä, antaa vieraille mahdollisuuden nauttia miellyttävistä aterioista, joita ympäröi luonnon rauha.

Uima-allas
Pooli, panoraamapaikalla, on talon vieressä samalla tasolla kuin makuuhuoneet. Sen erottava ominaisuus on sen L-muoto (pinta-ala noin 50 m²), jonka syvyys vaihtelee 1,10 - 1,60 m. Se on klooripuhdistusta ja pääsy veteen on alas suuria askeleita, jotka on asetettu L: n lyhyelle puolelle. 70 m²: n auringonottoalueella on 8 solariumia, sateenvarjo ja pieni pöytä. Allas on avoinna huhtikuun viimeiseltä lauantaalta lokakuun ensimmäiseen lauantaihin.

Lemmikkieläimet
Joo. 30,00 € per eläin viikossa maksetaan paikan päällä

haitta
Ei

Hintaan sisältyy:
EuropAssistance Insurance kattaa varauksen peruuttamisen kustannukset
täysin puhdistettu kiinteistö, jossa on liinavaatteet
apuohjelmat (vesi-kaasu keittiön käyttöön)

Hinta ei sisällä:
Varausmaksut (6,9% vuokrahinnasta), joihin kuuluvat: Varaushallintomaksu, Emma Villas -komissiot ja asiakaspalvelu 8. 30 a. M.-9. 00 p. m., 7 päivää viikossa
sähköntuotanto (ajantasaiset markkinahinnat)
lämmitys (ajantasaiset markkinahinnat)
matkailumaksu (tarvittaessa)
Vakuusmaksu (maksetaan paikan päällä ja palautetaan lähdettäessä)

(Muistutamme, että tässä olevat tiedot ja mahdolliset päivitykset tulee todistaa kiinteistönhoitaja).
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta San Claudio al Chientin kirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Arena Sferisterion teatteri ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tekstiilimuseo
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 4,5 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Kaapeli-/satelliittikanavat
  • Stereot

Ulkotilat

  • Grilli
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 180 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT043030C27C43ONX3, 043030LOC00014
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Casa DI Eolo 8 2 Sleeps Exclusive Use
Casa DI Eolo 8 2 Sleeps Villa Exclusive Use MONTELUPONE
Casa DI Eolo 8 2 Sleeps Villa Exclusive Use
Casa DI Eolo 8 2 Sleeps Exclusive Use MONTELUPONE
Casa DI Eolo 8 2 Sleeps Villa Exclusive Use MONTELUPONE
Casa DI Eolo 8 2 Sleeps Villa Exclusive Use
Casa DI Eolo 8 2 Sleeps Exclusive Use MONTELUPONE
Casa DI Eolo 8 2 Sleeps Exclusive Use
3021788

Casa Di Eolo 8+2, Emma Villas – arvostelut