Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Villa Vittoria- "Charme" 10 mt mäyrä- T. Vado

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa Vittoria- "Charme" 10 mt mäyrä- T. Vado valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Ulkopuoli
Sisätilat
Ulkoalueet
Televisio, takka, stereot

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta300 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Torre Vado, Apulia
  • Place, Vadon torni
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Pescolusen ranta
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Santa Maria di Leucan ranta
    ‪14 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa Vittoria- "Charme" 10 mt mäyrä- T. Vado

Villa Vittoria, è un'ampia ja luminosa huvila, joka on avoinna vain mare sita litoranea che collega T. Vado a S. M.di Leuca / 6 km. La villa on täysi yksityinen tamma. Dista appena 1 km päässä pesukoneiden pesukoneista ja perheominaisuuksista “Maldive del Salento”.
Per la sua posíione, suosituksia perheenjäsenille tai kommentoivalle päämiehelle, kun pocan metri dal. Viimeisimmät suositellut asennukset nuovi infissi, tanska, luci, kurkku, kaikki hienot mukavuudet

L'Alloggio

Voit valita huvilasta, jossa on 4500 neliömetrin kokoinen kattovirta, joka on ehdottomasti valmistettu 75 metrin päässä chiostroista. La Terrazza Esterna Corta, on täydellinen valinta, kun olet valinnut sen parhaan mahdollisen tyylin, joka on rentoutumassa, rentoutuakseen loistavan kuvan ja valheellisen poltronin avulla.

Internamente è molto luminosa, grazie alle numerose finestre vista mare che si affacciano inoltre sia sul giardino, sia sul chiostro retrostante. Lähettäkää noin 350 mq: n rakenne, koska livelli. La parte superiore on caratteristica forma a staffa di cavallo, joka on yksi erillisalueista (ns. Destra) dalla zona giorno (sulla sinistra). La Zona notè è composta da tretore da letto (johtuen matrimoniali, una con due letti) ja erääntynyt, koska se on yksi asiakirjoista, jotka ovat samanlaisia kuin vasca. La Zona giorno on muodostunut yhdestä ja yhdestä syksystä, joka on varustettu kokouskonsolilla, sopivassa kurkissa ja valitettavasti palvelukokoonpanon piknikolla

Vuorovaikutus ospiti

Francesco vi hyväksyi 'henkilökohtaiset ja sarat' ja käsitellyt mallit ja tarvikkeet. Servizio "navetta" on rikas.

Altre cose da evidenziare

Una canoa ed una bici sara 'a vs disposizione. Una "mitica" vespa lo sara 'upea quanto in fase di restauro ;-) Jos haluat käyttää grilli ja grilli "Lotus" lopullinen yleiskatsaus on Vs käsitys.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Joonianmeri. Majoituspaikassa on saatavilla kuntokeskus ja pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja 2.5 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2.5 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja sähköauton latauspiste
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Joonianmeri ja Vadon torni
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön kuntokeskuksen, grillejä ja puutarhan. Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös pyykinpesutilat ja limusiini- / town car -palvelun. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Hieronta

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on sähköauton latauspiste
  • Limusiini- / town car -palvelu
  • Auto saatavilla
  • Auto suositeltu
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Kokkipalvelu

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Takka

Viihdetarjonta

  • Stereot
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
  • Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä
  • Siivouspalvelu pyynnöstä
  • Silitysrauta/-lauta
  • Tallelokero

Sijainti

  • Lähellä valtamerta

Tekemistä

  • Kajakki
  • Kuntosali
  • Polkupyöriä
  • Pysäköinti polkupyörille

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Aurinkovoima
  • Kaksilasiset ikkunat
  • Kasvisruokavaihtoehtoja
  • Kompostointimahdollisuus
  • Käytössä vain uusiutuvaa energiaa
  • Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Polkupyöriä
  • Polkupyöräpysäköinti
  • Puutarha
  • Pyyhkeiden vaihto (pyynnöstä)
  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)
  • Sähköauton latausasema
  • Vähintään 80 % kaikesta valaistuksesta peräisin LED-lampuista
  • Vähintään 80 % ruoasta luomua
  • Yksikön koko: 300 neliömetriä
  • Ympäristöystävällisiä siivoustuotteita käytetään

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tämä majoituspaikka hyödyntää aurinkovoimaa, ja lisäksi siellä on käytössä ympäristöystävälliset puhdistusaineet
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero LE07505091000022575

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 USD:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Villa Vittoria- "charme" a 10 mt dal Mare- T. Vado Villa

Villa Vittoria- "Charme" a 10 mt dal mare- T. Vado – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

8,8/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Tom A.

Hyvää: Siisteys

Paradise!

Francesco is the perfect host at the perfect spot in the south of Italy. So gracious and helpful and a delicious chef! He became part of our family and a friend forever. Perfecto!
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2024

8/10 Hyvä

Regula L.

Empfehlenswert

Sehr schönes Haus, tolle Lage, das Meer zum verlieben Kristall klar Francesco ist ein freundlicher, lieber, aufgestellter Typ
Yöpyi 14 yötä heinäkuussa 2021

10/10 Loistava

GIANLUCA M., BOLZANO

Hyvää: Siisteys

Meravigliosa megavilla frontemare

Soggiorno assolutamente da consigliare a gruppi di amici o famiglie numerose: gli spazi a disposizione sono ampi (350 mq) e le foto sul sito rappresentano bene la proprietà. Un posto da ritornarci!
Yöpyi 13 yötä heinäkuussa 2020