Nara Park Blue Sky

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Nara Park Blue Sky valokuvagalleria

Sisätilat
Huone
Ulkoalueet
Huone
Yksityiskohta ulkoa

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
22-1, Kitahanda Nishimachi, Nara, Nara Prefecture, 630-8276
  • Place, Nara Prefectural Cultural Hall (rakennus)
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Naran puisto
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Todaijin temppeli
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Airport, Osaka (ITM-Itami)
    ‪63 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Deluxe Villa

  • 6 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Nara Park Blue Sky

Nara Park Blue Sky sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Naran puisto.
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Naran puisto ja 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Todaijin temppeli

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Perheystävällinen

  • Lasten leluja

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Nara Park Blue Sky – arvostelut