Villa Dunes on yksi 4 huvilasta, joissa on oma uima-allas ja valittu ympäristö, jotta varmistetaan täydellinen oleskelu ja rentoutuminen. Joko uima-altaan äärellä tai verannalla tai terassilla, vieraat nauttivat suuresti ympäröivän luonnon kauneudesta, meren suuruudesta tai kauniista auringonlaskuista. Huvila tarjoaa majoitusta 4-6 hengelle 2 makuuhuoneessa ja sohvalla. Siellä on 2 kylpyhuonetta (yksi jokaisessa kerroksessa) ja täysin varustettu keittiö.
Tämä hotelli sijaitsee lähellä kohdetta Náxoksen satama. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen ja pyykinpesutilat.
Ilmainen aamiainen saatavilla
Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät limusiini- tai town car -palvelu ja lastenvahti
Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Náxoksen satama ja 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Agios Georgioksen uimaranta
Ilmainen aamiainen on saatavilla. Tämä hotelli tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat.
Tämä 4 tähden hotelli sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen aamiainen.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: Wi-Fi
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: internetyhteys
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Limusiini- / town car -palvelu
Ruoka ja juoma
Ilmainen aamiainen saatavilla
Tekemistä
Biljardipöytä
Kirjoja
Leikkikenttä
Stereot
Mukavuudet
Pyykinpesutilat
Asiakaspalvelut
Siivouspalvelu (rajoitettu saatavuus)
Ulkotilat
Grilli
Puutarha
Vuoristossa
Kylpylä
Hierontaa
Esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
Pääsy pyörätuolilla
Muuta
Merkityt tupakointialueet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Viihdetarjonta
Yksityinen uima-allas
Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ruoka ja juoma
Astianpesukone
Ateriatoimituspalvelu
Jääkaappi
Kahvin-/teenkeitin
Keittiö
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Kokkipalvelu
Leivänpaahdin
Mausteita
Mikroaaltouuni
Tehosekoitin
Uuni
Vedenkeitin
Muuta
Ilmastointi
Lämmitys
Olohuone
Puhelin
Pyykinpesukone
Silitysrauta/-lauta
Työpöytä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 500 GBP:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Dunes Villa 6 Naxos
Dunes 6 Naxos
Villa Dunes Villa With Private Pool for 6 Naxos
Naxos Dunes Villa With Private Pool for 6 Villa
Villa Dunes Villa With Private Pool for 6
Dunes Villa With Private Pool for 6 Naxos
Dunes Villa 6
Dunes 6
Dunes With Private Pool For 6
Dunes Villa With Private Pool for 6 Villa
Dunes Villa With Private Pool for 6 Naxos
Dunes Villa With Private Pool for 6 Villa Naxos
Arvostelut
DUNES Villa with Private pool for 6 – arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
3
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
10/10 Loistava
gaelle T.
12.7.2018
Bel endroit superbe acceuil
Nous avons été superbement accueillis, maison toute équipée belle piscine privative, avec vue sur mer au loin . Le petit dej servi dans un espace commun aux quatre maison est divin ! La localisation est parfaite à proximité de la plage et restos . A recommander !
gaelle T.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2018
10/10 Loistava
Danil Z.
23.6.2018
Very good holiday
Very well maintained complex of villas. Excellent service and home furnishings.
We will come back again!
Danil Z.
Yöpyi 10 yötä kesäkuussa 2018
10/10 Loistava
Aurelie B.
6.9.2017
Maison top les hôtes sont adorables ont un grand sens du service
Nous avons passé un super séjour à Naxos. L île est très sympa suffisamment vaste pour faire des choses différentes : du kite, des visites du bateau nous en avons loué un et avons navigué sur les îles aux alentours absolument magique. Et nous étions seuls il y a peu de bateau à cause du vent. Nous avons eu la chance d avoir 3 jours sans vent ! On recommande vivement cette destination.
Aurelie B.
Yöpyi 8 yötä elokuussa 2017
Lataa ebookersin sovellus ja ota kaikki irti matkastasi
Lisää etua! Ansaitset enemmän BONUS+ -etua sovelluksessa kuin pöytätietokoneella
Saat reaaliaikaisia matkapäivityksiä, kuten tiedot porttimuutoksista tai lentojen viivästymisistä
Voit tarkastella tulevan matkan tietoja, hotellin osoitetietoja ja karttoja
Skannaa QR-koodi laitteesi kameralla ja lataa sovelluksemme