Koko loma-asunto

Makaavat yksisuuntaista, tämä koti on täydellinen pakopaikka arjesta.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Makaavat yksisuuntaista, tämä koti on täydellinen pakopaikka arjesta. valokuvagalleria

Televisio
Ulkopuoli
Ulkoalueet
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
3 makuuhuonetta, internet

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko koti

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Keittiö
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Map
Ocracoke, NC
  • Springer's Point Preserve
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Ocracoken majakka
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Ocracoke Island Visitor Center
    ‪16 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Makaavat yksisuuntaista, tämä koti on täydellinen pakopaikka arjesta.

Tämä valoisa ja ilmava Ocracoke Island Beach Home tarjoaa miellyttävän kävellä Springer Point luonnonsuojelualueelle, The Ocracoke majakka ja Silver Lake Harbor. Makaavat hiljaisella yksisuuntainen katu, Mary Fisher on täydellinen pakopaikka hälinästä jokapäiväistä elämää. Yläpuolella puiden latvoihin, voit tuntea tuulet koska ne puhaltaa läpi monia ikkunoita ja koko mukavasti kalustettu turvatarkastus kuisti ja kannen.

3 makuuhuonetta, 2. 5 kylpyammeet: 2 Queen, 1 kaksi Twins. Yksi kylpy amme / suihku, yksi iso kylpyamme ja erillinen suihku.

Palvelut ovat keskeinen ilmastointi / lämpö, ​​kattotuuletin, langaton internet-yhteys, kaapeli-tv ja DVD-soitin. Keittiö tarjoaa mikroaaltouuni ja astianpesukone. Puhelin. Pesukone ja kuivausrumpu.

Ulkoa tarjoaa seulotaan kuisti, iso kannella ja hiiligrilli. Autotalli.

Tämä koti ei tarjoa lakanat.

Tupakointi kielletty. Ei lemmikkieläimiä. Pysäköinti on rajoitettu 4 ajoneuvoa.

Lyhyet pysyy saatavilla, on kolmen yön minimiin.


Kiinteistön Layout:

First Floor: Avoin keittiö, ruokailutila ja olohuone, jossa TV. Master makuuhuone Queen ja master kylpy kylpyamme ja erillinen suihku. Puolet kylpyhuone. Pyykkitupa.

Toinen kerros: makuuhuone Queen ja makuuhuone, jossa kaksi kaksoset. Käytävä kylpyhuone kylpyamme / suihku.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Springer's Point Preserve. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja pyykinpesukoneen/kuivausrummun.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 2.5 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ocracoke Island Visitor Center ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Outer Banks Beaches
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoittaja

Ocracoke Island Realty

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja (enint. 4 paikkaa)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapelikanavat

Ulkotilat

  • Hiiligrilli
  • Patio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (rajoitettu saatavuus)

Sijainti

  • Kylässä

Tekemistä

  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

1056

Mary Fisher: Tucked away on a one-way street, near Springer's Point. – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Callen Z.

Hyvää: Siisteys

Great Place Awful Furniture

Overall we enjoyed our stay…but! The only major con for us was the furniture was so uncomfortable and the ceiling fan on the porch didn’t work. The mattresses were thin and springy to where your back hurt so bad by the end of the week. All the guests staying here were under 30 and we all were complaining of back pain by night 4. There wasn’t any relief on the couches either. The house is super spacious, felt clean (other than spider friends everywhere but it’s the beach), and kitchen was very well stocked! Love the house but unsure if we’d book here again because of the furniture situation.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2023