Koko huoneisto

rob cond

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan rob cond valokuvagalleria

Ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Perhehuone (standard) | Oleskelualue | Taulutelevisio
Portaikko
Perhehuone (standard) | Oleskelualue | Taulutelevisio
Perhehuone (standard) | Oleskelualue | Taulutelevisio

Arvostelut

8,2 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
3-16-53, Uebaru, Naha, Okinawa-ken, 901-0153
  • Place, Aeon Naha -ostoskeskus
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Nahan lentotukikohta
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Okinawan prefektuurin budokan
    ‪7 min ajomatka‬
  • Airport, Naha (OKA)
    ‪7 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen standard-huone (kaksi sänkyä)

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 29 m²
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhehuone (standard)

  • 56 m²
  • 5 henkilöä
  • 5 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huoneisto (deluxe family room)

  • Näkymä kaupungille
  • 85 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 8 henkilöä
  • 8 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhehuone (Superior)

  • 56 m²
  • 8 henkilöä
  • 6 yhden hengen sänkyä ja 2 vuodesohvaa (74–100 cm leveää)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

rob cond

Itsepalvelupysäköinti, pyykinpesutilat ja myyntiautomaatti kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys sekä keittiö, jossa on liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, sadesuihku ja vedenkeitin. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Rob cond tarjoaa 7 ilmastoitua huonetta, joissa on tohvelit ja hiustenkuivaaja. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, sadesuihkupää, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hammasharjat ja -tahna.

Asiakkaat voivat hyödyntää huonehintaan kuuluvan kiinteän ja langattoman internetyhteyden (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle)). Huoneissa on taulutelevisio. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Rob cond on saanut hyvää palautetta majoituspaikan yleiskunnosta. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Aeon Naha -ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat ja omatoimisen pysäköinnin (lisämaksusta). Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 7 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, taulutelevision ja mikroaaltouunin
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle)) ja kiinteä internetyhteys
  • Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja myyntiautomaatti
  • Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Senaga-saari ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kokusai-dori ostoskatu
Rob cond tarjoaa asiakkaiden käyttöön myyntiautomaatin ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Pysäköinti on saatavilla lisämaksusta.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Valkohiekkainen ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti (JPY 1 000 per per päivä; sisältää saapumis- ja poistumisoikeuden)
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Keittiö

  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Minijääkaappi
  • Paistolaatta
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Hammasharja ja -tahna
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sadesuihkupää
  • Suihku
  • Tohvelit
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Palvelut ja mukavuudet

  • Myyntiautomaatti
  • Siivouspalvelu rajoitetusti
  • Vastaanotto avoinna osan vuorokaudesta

Tekemistä

  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • 7 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 1000 JPY, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 10.00–12.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 9.30–19.00
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse aikaisintaan 72 tuntia ennen saapumista. Vastaanotto on avoinna rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 10.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Omatoiminen pysäköinti: 1000 JPY per päivä (ilman kulkurajoituksia)
  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 1000 JPY:n suuruinen lisämaksu klo 10.00–12.00

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja mobiilimaksut. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 9.30–19.00.
Klo 10.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin sähköpostitse. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

rob cond Apartment Naha
rob cond Naha
rob cond
Rob Cond Naha, Okinawa Prefecture
rob cond Naha
rob cond Apartment
rob cond Apartment Naha

rob cond – arvostelut

Arvostelut

8,2

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 75 kautta 207 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 82 kautta 207 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 33 kautta 207 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 14 kautta 207 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 3 kautta 207 arvostelua

8,0/10

Siisteys

8,0/10

Henkilökunta ja palvelu

7,8/10

Palvelut/mukavuudet

8,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Edwin

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Everything was exactly as we wanted. Spacious, quiet, convenient to everything from transportation to supermarkets, beaches and local attractions. The room has everything you need for a week's stay or more. We stayed for 6 days. I'd recommend that the owner buys a clock as it's very difficult to know the time. A clock on the wall is essential.
Yöpyi 6 yötä heinäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Akira

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Shower room smells musty. Other point is good.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Asif

It’s good and clean but not really feel like a hotel. Just a normal apartment. The beds were not comfortable at all. There is rent a car facility with the hotel. If you not reserve the car before coming you might have to pay more than the actual price. I personally don’t recommend the rent a car because most of the cars are very old and not in good condition as well.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

HAO JUNG

地板設備都很老舊
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hasan

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
部屋が広々としていて快適でした。 スタッフの方々が全員感じ良く、とても話しやすかったです。 会うと「何か必要な物があったら言って下さいね」など気を利かせてくれていたのが嬉しかったです。 駅からも近く、コインランドリーもスーパーも駅まで行けばあるし、そこに行かなくても飲食店やスーパーとコンビニが近所にあってとても便利でした!! シャワーの水圧が強くてとても良かったです。 空港からも近いし、とっても素敵な立地でした! また泊まりたいです!!
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

YOSHIAKI

部屋は広い

エレベーターがないので荷物を上げるのが大変だったけど、部屋は広くて快適だった。空港からもタクシーで1200円程度だった。
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Noriko

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
部屋は広くてよかったです^_^ 四階でしたがエレベーターなく、スーツケースを持って上がるのが大変でした。
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Soichiro

Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
チェックイン/アウトがスムーズで良かった。
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Yusuke

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
急遽で探した宿泊施設でしたが、誤解を恐れずに、めちゃくちゃ良い意味として、可もなく不可もなくでした。沖縄的に言えば、普通の上等。チェックイン・アウトも無人なものだから、まるで自分の部屋に帰ってきた感覚で、気を遣わず落ち着いた時間を過ごせました。個人的に、他所で宿泊すると、いつもより寝つきが悪くなるのですが、珍しく夜すぐ眠れて、朝久しぶりに2度寝しました。とても良かったです。今度は家族で、大きいタイプの部屋に泊まりたいです。
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

HIRONORI

Hyvää: Siisteys ja palvelut/mukavuudet
Huonoa: Viestintä
コインランドリーがもっと良い設備があるとより良い
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

jia ling

不錯

很有家的感覺
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hideki

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
対応がよかったです
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Yui

Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat
とてもよかったです!ありがとうございました
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

???

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
エレベーターが無いので荷物を上げるのが大変でしたが、鍵の番号が事前に知らされるのでフロントに行く必要もなく、綺麗で、ゆっくりできました。
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Daiki

スリッパなどなかったのがちょっと。
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

CHIH-JEN

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
接待人員很親切,當我們需要協助時很用心的幫助我們解決問題。
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Yoshimi

Huonoa: Siisteys ja palvelut/mukavuudet
エレベーターがないため荷物を持って階段を上がるのが大変だった
Yöpyi 1 yön elokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

過ごしやすかったです。

ほぼ深夜前にチェックインだったのですが、事前にチェックイン方法をメールで送って頂いていたので、とってもスムーズで助かりました。 お部屋も必要なものは揃っていて快適でした。
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

usan

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
5人用の部屋だったので、広くてよかったです。食器類が何もないのが少し困りました。
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

こうた

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
リーズナブルで綺麗で良かったです
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

YOKO

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
初めての利用でしたが交通の便も良く、目的地へアクセスしやすかったです。掃除もキレイにしてあり陽当たりも良く、タオル等の備品も清潔でした。チェックインからアウトまで煩わしさが無い点もよかったです。また利用したいと思いました。
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

yuduki

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
部屋が綺麗でよかった
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

YUJI

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

よかったです

NAHAマラソン出場のため、前日に利用しました。会場からモノレールで二駅、住宅街の静かな環境で快適に過ごせました。少し歩けばスーパーもあり便利な場所です。湯船がなくシャワーのみだったのが個人的には残念でしたが、リーズナブルですしまた利用したいと思いました。
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

そうま

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
非常に良かった 清潔感抜群
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

keiichiro

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
キレイなお部屋。フワフワのベッド
Yöpyi 1 yön elokuussa 2022