Tämä sisustukseen suunniteltu tilava yksiö on yksi kolmesta huoneistosta, jotka sijaitsevat talossa, joka sijaitsee kauniilla lahdella Ciovon saarella. Ciovo on pieni saari, jonka yhdistää silta mantereelle Unescon suojaamassa Trogirin kaupungissa. Asunto, joka tarjoaa suoran pääsyn merelle, on sisustettu tyylikkäästi ja tarjoaa vieraille mukavan ja tyylikkään lomaretriitin.
Taloa lähestytään takaa, jossa vieraspaikoitus sijaitsee. Tämä yksiö sijaitsee pohjakerroksessa, ja yhdessä 2 x 2 makuuhuoneen huoneistojen kanssa on pääsy yhteiseen tilavaan terassiin, jossa on grillausmahdollisuus, ruokapöytä penkeillä ja ihastuttavalla uima-altaalla näköala lahdelle. Huoneisto koostuu oleskelutilasta, jonka ranskalaiset ovet johtavat merelle päin olevalle terassille. Oleskelutilassa on makuutila, jossa on yksi parivuode. Moderni keittiö / ruokailutila sijaitsee erillisessä huoneessa. Siellä on myös erillinen suihkuhuone.
Kaikki 3 huoneistoa voi vuokrata yhdessä, ja ne esitetään sitten huvilana, jolla on uima-allas 10–14.
Kylä on muotoiltu hevosen kuokkialueen ympärille ja yhdessä rannan osassa on Tiki-baari sekä vesipuisto alue katsojien katselua varten. Muutaman metrin päässä asunnosta on lapsille sopiva rantaranta. On sukelluskeskus 10 minuutin kävelymatkan päässä asunnosta, josta merihevosia voidaan katsella rannikolta samoin kuin muita merieläimiä. Muita alueen kiinnostavia kohteita ovat Split (35 minuuttia autolla), Krka vesiputoukset (45 minuutin ajomatka) ja tietysti monet saaret, jotka sijaitsevat tällä alueella.