Hotellit Oppach
Vertaa 1 296 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 65 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Oppach: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Oppach

Hotel Elbresidenz an der Therme Bad Schandau

Best Western Plus Hotel Bautzen

Schlosshotel Althörnitz

Bungalow rauhallisella metsäalueella aivan vaellusreitin varrella

HOTEL VARNSDORF

Elbhotel Bad Schandau

Gemütliches Ferienhaus Direkt am Fuße des Lilienstein in Bad Schandau

Rübezahlbaude

Hubertusbaude

Lomat Saxon Sveitsin puutarha-allastakka talviurheilu

Traum-ferienwohnung mit Sauna und Pool

Loma naapuritalossa

Gasthof Oberschmiede

Bungalow rauhallisella metsäalueella aivan vaellusreitin varrella

Happy Days, huoneisto nurmikkoterassilla ja erillinen pääsy rajakolmioon
Kohteen Oppach hotellit
Harkitsetko lomaa kohteeseen Oppach? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka sijaitsee nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 5 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Oppach löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.
Kohteeseen Oppach tutustuminen
Oppach tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Oppach ja sen lähellä kuuluu:
- Berndt-tuulimylly
- Bautzenin tekojärvi
- Kleinwelkan labyrintti
- Národní park České Švýcarskon kansallispuisto
- Mariba Freiseitwelt
- Nationalpark Sächsische Schweizin kansallispuisto
- Šaunštejnin linna
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Oppach?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Oppach, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Oppach, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 158 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 197 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 257 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 175 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Oppach on 786 cm.
Oppach: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 296 |
|---|---|
Halvin hinta | 65 € |
Korkein hinta | 193 € |
Suositut hotellit | Hotel Elbresidenz an der Therme Bad Schandau, Best Western Plus Hotel Bautzen, Schlosshotel Althörnitz, Bungalow rauhallisella metsäalueella aivan vaellusreitin varrella , HOTEL VARNSDORF, Elbhotel Bad Schandau, Gemütliches Ferienhaus Direkt am Fuße des Lilienstein in Bad Schandau, Rübezahlbaude, Hubertusbaude, Lomat Saxon Sveitsin puutarha-allastakka talviurheilu , Traum-ferienwohnung mit Sauna und Pool, Loma naapuritalossa, Gasthof Oberschmiede, Bungalow rauhallisella metsäalueella aivan vaellusreitin varrella , Happy Days, huoneisto nurmikkoterassilla ja erillinen pääsy rajakolmioon |
Viimeksi varatut hotellit Oppachebookersn tarkistamat arvostelut

Best Western Plus Hotel Bautzen
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä …
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Chemnitz matkatarjoukset
- Lyypekki matkatarjoukset
- Dresden matkatarjoukset
- Oberhof matkatarjoukset
- Nürnberg matkatarjoukset
- Wiesbaden matkatarjoukset
- Leipzig matkatarjoukset
- Ingolstadt matkatarjoukset
- Lutherstadt Wittenberg matkatarjoukset
- Helgoland matkatarjoukset
- Kiel matkatarjoukset
- Weimar matkatarjoukset
- Kassel matkatarjoukset
- Riesa matkatarjoukset
- Baden-Baden matkatarjoukset

