Hotellit Palmar

Vertaa 295 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 12 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Palmar: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Palmar

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Palmar
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Palmar tutustuminen

Palmar tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Palmar ja sen lähellä kuuluu:

  • Baricharan hautausmaa
  • Baricharan katedraali
  • Centro Comercial El Puente -ostoskeskus
  • San Gilin katedraali
  • Gallineral-puisto
  • Páramo Virgen de la Saludin patsas
  • Baricharan näköalapaikka

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Palmar?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Palmar, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Helmikuu ja tammikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Palmar, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä marraskuu ja joulukuu. Toukokuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 28 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 903 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 16 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 1639 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1585 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 27 °C ja 15 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1279 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Palmar on 5406 cm.

Palmar: Hotellitiedot

Majoitukset
295
Halvin hinta
12 €
Korkein hinta
95 €
Suositut hotellit
HOTEL EL PORTON DE SAN GIL, Hotel San Gil House, Hotel Castillo Resort, Hotel Boutique Casa Trilo, Hotel Posada Campestre, Trip Monkey del Río, Achiotte by Masaya Collection, Casa Encanto Barichara, Hotel Boutique Santa Clara , Santa Sofía Casa Boutique, Terrazul Barichara, Traveler Hostel, Hicasua Hotel Boutique, The Best Adventure, HOTEL MISION SANTA BARBARA