Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Jasper del Pacifico - 2Bdr and Private Pool for Family Closed to Jaco/Costa Rica
Tämä rannalla sijaitseva loma-asunto tarjoaa asiakkaittensa käyttöön leikkikentän ja grillausmahdollisuus. Loma-asunnossa on yksityinen uima-allas sekä keittiö ja pyykinpesukone. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, jääkaappi, patio ja älytelevisio. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Ilmastoiduissa huoneissa on yksityinen uima-allas ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on patio. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja.
Huoneissa on älytelevisio. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Käytössäsi on sisäuima-allas ja ulkouima-allas.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Bejucon ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi sisäuima-altaan ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa yksityisen uima-altaan ja keittiön.
Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
Voit käydä uimassa majoituspaikan sisäuima-altaassa ja ulkouima-altaassa
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja juomavesiautomaatti
Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
Sijaitsee vain 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Bejucon ranta ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Esterillos Este -ranta
Lomakoti tarjoaa asiakkaidensa käyttöön sisäuima-altaan ja ulkouima-altaan. Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Rannalla
Rantapyyhkeet
Rantatuolit
Uima-altaat/kylpylä
Sisäuima-allas
Ulkouima-allas
Yksityinen uima-allas
Yleinen uima-allas
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Juomavesiautomaatti
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittonurkkaus
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mausteita
Mikroaaltouuni
Tehosekoitin
Uuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Grilli
Patio
Puutarha
Puutarhakalusteet
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Työtilat
Työpöytä
Työtuoli
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä
Siivouspalvelu pyynnöstä
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Yleistä
Juomavesiautomaatti
Kaksilasiset ikkunat
Kompostointimahdollisuus
Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
Puutarha
Pyyhkeiden vaihto (pyynnöstä)
Siivouspalvelu (pyynnöstä)
Vähintään 80 % kaikesta valaistuksesta peräisin LED-lampuista
Vähintään 80 % ruoasta luomua
Vähintään 80 % ruoasta lähiruokaa
Käytännöt
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jasper del Pacifico - 2Bdr and Private Pool for Family Closed to Jaco/Costa Rica – arvostelut
Arvostelut
9,0
Upea
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
9,0/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Katherine A.
27.3.2025
Hyvää: Siisteys
Perfect location
Check in was easy and the spacious house had everything we needed. The pool was a great amenity and it was close enough to walk to the beach, groceries and restaurants. Would stay there again and recommend to all.
Katherine A.
Yöpyi 9 yötä maaliskuussa 2025
8/10 Hyvä
Elwin H.
26.1.2025
Hyvää: Siisteys
Nice courtyard and pool
Liked being close to the beach but in a quiet place. Parking was a bit awkward.