Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Apartamentos Sky 3000
Huoneistot, joissa on keittonurkkaukset
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Jokaisessa huoneistossa on televisiot ja keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Siivouspalvelu on saatavilla kerran viikossa.
Apartamentos Sky 3000 tarjoaa 2 huonetta. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Siivous on saatavilla viikottain.
Apartamentos Sky 3000 sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pas de la Casan lomakohde. Tässä 2,5 tähden asuinrakennuksessa on 2 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittonurkkauksen ja television.
Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, television ja jääkaapin
Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen kiertoajelu- tai lippupalvelun
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Pas de la Casan lomakohde ja TSF4 Solana -hiihtohissi
Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Apartamentos Sky 3000 tarjoaa asiakkaiden käyttöön kiertoajelu- tai lippupalvelun, express-sisäänkirjautumisen ja express-uloskirjautumisen. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Hiihto
Lähellä hiihtomahdollisuutta
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Keittonurkkaus
Jääkaappi
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Viihdetarjonta
Televisio
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Maksu: EUR 15 per lemmikki per päivä
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Kiertoajelu- ja lippupalvelut
Siivouspalvelu (viikoittain)
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
2 majoitustilaa
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 17.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta
Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan maksu klo 20.00–0.00
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: Avenida de Encamp, 39, local. 200 AD Pas de la Casa - Encamp.
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 20.00 jälkeen
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
Lemmikit: 15.00 EUR per lemmikki per päivä
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänky on saatavilla 6.0 EUR:n suuruista maksua vastaan per päivä.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Takuumaksu: 150.00 EUR per yöpyminen
Kaupungin perimä vero: 1.57 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 16 vuotta vanhoilta lapsilta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lemmikit: 15.00 EUR per lemmikki per päivä
Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
Sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu klo 20.00–0.00
Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
Vauvansänky: 6.0 EUR per päivä
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: Avenida de Encamp, 39, local. 200 AD Pas de la Casa - Encamp Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 20.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 3354
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)