Epätyypillinen: poikkeuksellisella paikalla sijaitsevassa kivitalossa tai mökissä upeassa vuoristossa sijaitsevassa luonnonpuistossa. Korkeus 600m.
Suuri makuuhuone parivuode. + 1 sänky. Keittokomero, kylpyhuone, (suihku), wc. terassi, grilli.
Uinti torrentissa, joka ylittää omaisuuden, kävelee 2 hehtaarin puistossa, eukalyptuksella, tammeilla, mastiksipuilla, arbutuspuilla, mimosas, asfoduleilla, jasmiinilla, ruusilla ja kaikenlaisilla valkoisilla, keltaisilla, violetilla kukilla, jotka peittävät vuoren.
On myös erittäin kauniita lintuja, jotka lumoavat aamuamme, vuohia, vuohia, villisikoja, hevosia ....
Rannat ovat 20 minuutin päässä.
Retkeily, joka alkaa kiinteistön pohjasta erittäin helposta erittäin vaikeaan.
Kaksi ravintolaa on käytettävissänne, toisessa mainitaan Michelin "Séraphinissa" ja toisessa erittäin miellyttävä pizzeria.
Ihanteellinen häämatka: rakkauden pesä luonnossa, joka on suojattu kaikilta saasteilta: kaukana kaupungista, sen ääniä ja erilaisia haittoja!
Jos joudut eläkkeelle kirjoittamaan tai säveltämään, tämä paikka on sinulle !!!!
Olemme myös onnekkaita, että meillä on ehdottoman upea tähtitaivas; illalla voit siksi vuodenajasta riippuen ihailla ampuma tähtiä, jotka lisäävät vielä runoutta.
Kaikki tämä odottaa sinua, jaamme mielellämme sen kanssasi.