PREMIERE-SIJAINTI, sijainti, sijainti ..... Sijaitsee Arizona Biltmore Circle -radalla ja on lähinnä Arizona Biltmore Resort -kohdetta sekä Adobe Golf -kerhotaloa ja ravintoloita .. Sijaitsee The Links -golfkentän yhdeksännessä reikässä, josta on näkymät myös Adoben golfkentälle. Voit kävellä helposti (alle 10 askelmaa) kadun toisella puolella Adobe Golf Club -taloon ja ravintolaan. Ylellinen Arizona Biltmore -lomakeskus on myös vain lyhyen kävelymatkan päässä (noin 50 askelta) hienolla ruokailulla ja kaupoilla. "The Palacio" Biltmore Estatesissa Arizonan Biltmore Circlellä on kolmen kodin päässä. Phoenixin ylpeyspaikka Wrigley Mansion sijaitsee kärjessä kartanon yläpuolella, josta on upeat näkymät Phoenixin keskustaan ja laaksoon kaikkiin suuntiin. Kiinteistöstä on upeat näkymät Phoenixin maamerkkeihin, kuten Camelback-vuori, Rukoileva munkki, Piestawa Peak, Arizona Biltmore Resort ja Wrigley Mansion. Aloita aamusi kauniilla kävelymatkalla aivan oven ulkopuolella. Siellä on kävelyreittejä (Dr. Art Mollen -polkuja), joita voit lenkillä, pyöräillä tai kävellä kauniiden kodien ympyrän ympäri golfkentällä. Kävele Arizona Biltmore Resortiin ja lenkkeile, pyöräile tai kävele kanavalla.
Tämä ominaisuus on päärakennukseen liitetty vierastalo, mutta päärakennuksella ei ole suoraa pääsyä majataloon, jolla on oma yksityinen sisäänkäynti. Vierastalo on avoin pohjaratkaisu, jossa on olohuone, keittokomero, täysi kylpyamme ja queen-vuode. Makuuhuoneessa on iso kaappi, jossa plasmatelevisio. Siellä on olohuone, jossa on sohva ja rakkausistuin, kirjoituspöytä ja plasmatelevisio. Keittiönurkkauksessa on täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, astianpesukone, leivänpaahdin, leivänpaahdinuuni, kahvinkeitin, ruokailuvälineet, astiat, kauniit kaapit ja graniittiset. On täysi kylpyamme ja kävellä kaappiin.
*** Ei ole liesi / uuni tai uima-allas. ***
Jotkut Phoenixin parhaista ostosmahdollisuuksista sijaitsevat The Biltmore Fashion Plazalla puolen mailin päässä. The Biltmore Fashion Plazalla on myös hienoja ravintoloita. Phoenixin keskustan urheilutapahtumat ja yöelämä ovat vain muutaman minuutin päässä. Kaikki rakastavat The Biltmorea. Niin paljon nähtävää ja tekemistä lomalla.
Erinomainen sijainti / vasta rakennetut / lyömättömät hinnat ..... Öisin tai viikoittain.
Avainsana: Tämä on päärakennukseen liitetty vierastalo, mutta päärakennuksella ei ole suoraa pääsyä majataloon, jolla on oma yksityinen merkintä.