Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Kingsize 1bdr-huoneisto, yleinen kattokerros, uima-allas, oleskelutila, BBQ (yksiköt 102)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Kingsize 1bdr-huoneisto, yleinen kattokerros, uima-allas, oleskelutila, BBQ (yksiköt 102) valokuvagalleria

Terassi/patio
Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, kahvin-/teenkeitin
Ulkouima-allas
1 makuuhuone, Wi-Fi
Pyyhkeet, vessapaperi

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone3 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Playa del Carmen, Q.R.
  • Place, Quinta-puistokatu
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Mamitasin ranta
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Place, Playa del Carmenin pääranta
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Airport, Cancún, Quintana Roo (CUN-Cancúnin kansainvälinen lentoasema)
    ‪55 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kingsize 1bdr-huoneisto, yleinen kattokerros, uima-allas, oleskelutila, BBQ (yksiköt 102)

Condominio la Dolce Vita on mukava 8 huoneistoa, jotka sijaitsevat 3 kerroksessa yhdellä Playa del Carmenin parhaista alueista. Vain 5 korttelin päässä trendikkäimmistä ja modernimmista osista 5. kadulta ja 7 korttelin päässä kuuluisalta Mamitan rantaklubilta, olemme lähellä upeita ravintoloita, pankkeja, supermarketteja ja ostoskeskuksia.
Kaikki 8 asuntoa on lueteltu kotona HomeAway / VRBO (listausnumerot: 3947332, 4446554, 4446649, 4445257, 4739426, 4739578, 4739342) ja ne ovat melkein identtisiä.

Ne voidaan luokitella neljään tyyppiin (2 yksikköä kutakin tyyppiä kohti):
Suuri parveke ja oma poreallas
B-parveke
C - ei parveketta, mutta isompi olohuone
D-ei parveketta ja tavallinen olohuone
Tämä listaus on tyyppi D.

Tarjoaa yksityisyyden, rentoutumisen, turvallisuuden ja mukavuuden ilmapiirin modernissa ilmapiirissä, ja voit nauttia sekä eurooppalaisista että karibialaisista avioliittoista.

Kaikki huoneistot ovat täysin kalustettuja ja varustettu iso keittiö, jossa jääkaappi. Ilmastointi koko, kaapeli-TV, nopea WIFI-internetyhteys, king-size-vuode, mukava futon olohuoneessa.
Kaunis yhteinen kattopuutarha on täydellinen paikka viettää rentouttavaa aikaa uima-altaassa, nauttia upeasta grillistä tai nauttia romanttinen aamiainen tyypillisessä Karibian palatsassa.

Condominio la Dolce Vita on kaupungin paras hinta-laatutarjous !!

Vieras pääsy

Kattopuutarha, jossa uima-allas, palapa, oleskelutila ja BBQ on yhteinen alue, joka on jaettu Condominio La Dolce Vitan muiden 7 huoneiston kanssa.

- Sisältää siivouspalvelun ja pyyhkeiden vaihdon 3 päivän välein.

-Aamiainen (kahvi, maito, tee, leipäviipaleet, hilloa, voita, nutellaa, viljatuotteita, evästeet ja hedelmät) tarjoillaan joka päivä paitsi lauantaina ja sunnuntaina.

Vuorovaikutus vieraiden kanssa

Asun samassa rakennuksessa ja olen melkein aina käytettävissä hätätilanteissa, ongelmissa tai kysymyksissä. Ole hyvä ja lähetä minulle viesti.

Naapurusto

Naapurustossa on yksi mukavimmista, melko ja säästää Playa del Carmen. Ympärillä on monia erinomaisia paikallisia ravintoloita.
Supermarket Mega vain 350 metriä.
Apteekki 150 metriä
Atm 150 metriä.
5. Avenida 400 metriä.
Mamitan ranta 700 metriä.

Liikkuminen

Jokainen asia on tavoitettavissa alle 15 minuutin kävelymatkan päässä. Sinun ei todellakaan tarvitse enemmän kuin jalkojasi ...

Riviera Majassa on paljon tekemistä:
tutkitaan maya-kulttuuria, sukellusta ja snorklausta Karibialla tai sen välisessä "cenoteessa" villikilpikonnien, haiden, valaiden haiden, delfiinien kanssa. Lintujen tarkkailu, purjehdus, kalastus ja kalastus. Golfin pelaaminen, leijasurffaus, laskuvarjourheilu viettää rentouttavaa aikaa uskomattomalla rannalla, pelata rannalla lentopalloa tai rantaa 5. kadulla ostoksille ja nauttia erinomaisista baareista ja hulluista yöelämästä 12. kadulla. Tule nauttimaan kaikesta ja muusta Riviera Majassa!

Talon säännöt:

Tuntu olosi kotoisaksi ja yritä vain nauttia täällä olevasta ajasta, mutta aina kunnioittaen paikkaa ja muita täällä asuvia ihmisiä.

Sisäänkirjautuminen viisitoista - Lähtö klo 11

Sisäänkirjautuminen myöhemmin kuin klo 11.30 15usd (korkeintaan klo 13.00 asti)

Tupakointi kielletty (hieno 100usd)

Avaimet kadonnut 55usd

Kytke virta pois päältä, kun et ole kotona. Pidätämme oikeuden käyttää huoneistoa sen sammuttamiseksi. Käytä AC tietoisesti, käytä yön yli vain makuuhuoneessa olevaa ja jätä se olohuoneesta pois.

Vain vierailla on pääsy Condominio La Dolce Vitan rakennukseen. Lisävieraat 30usd - 50usd per henkilö. Enintään yksi ylimääräinen vieras sallittiin.

Aamiainen on saatavilla (joka päivä paitsi lauantaina ja sunnuntaina) katolla klo 8.00–30.30. Tähän sisältyy kahvi, maito, tee, leipäviipaleet, hillo, voi, viljat, evästeet ja hedelmät.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Quinta-puistokatu. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja parvekkeen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, parveke ja olohuone
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Quinta-puistokatu ja Playa del Carmenin pääranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rantatuolit

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapelikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Kattopuutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Kingsize 1bdr Apartment Common Rooftop W/pool Lounge Area BBQ

Kingsize 1bdr apartment, common rooftop w/pool, lounge area, BBQ (units 102) – arvostelut