Koko huoneisto

Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago

3.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago valokuvagalleria

Huoneisto, 2 makuuhuonetta | Näkymä puutarhaan
Huoneisto, 2 makuuhuonetta | Ulkopuoli
Huoneisto, 2 makuuhuonetta | Ulkouima-allas
Huoneisto, 2 makuuhuonetta | Sisätilat
Huoneisto, 2 makuuhuonetta | 2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

6,8 kautta 10.

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Blvd Paseo de Las Dunas Km 3.5, Puerto Peñasco, SON, 83550
  • Place, Plaza a la Madre
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Bonitan ranta
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, El Malecón -kävelysilta
    ‪8 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago

Tämän savuttoman huoneistorakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas, kuntosali ja pyykinpesutilat. Omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on grillejä ja kielitaitoinen henkilökunta. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja parveke. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Ilmastoiduissa huoneissa on silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke tai terassi. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. 40-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat.

Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas ja kuntosali.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Plaza a la Madre. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen omatoiminen pysäköinti, ulkouima-allas ja kuntokeskus. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 2 kylpyhuonetta ja parveke
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat, kielitaitoinen henkilökunta ja hissi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Plaza a la Madre ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta La Spa
Huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan ja kuntokeskuksen. Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, kielitaitoisen henkilökunnan ja pyykinpesutilat. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • 40–tuumainen taulutelevisio ja kaapelikanavat
  • Kirjoja

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva vastaanottotiski
  • Pääsy pyörätuolilla (rajoituksia saattaa olla)
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Ei siivouspalvelua
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Kuntosali

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Uudelleenkäytettävä astiasto

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 20 USD, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 23.00–7.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: Blvd Benito Juarez 320, Col. Lopez Portillo, 83550.
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen sekä pääsykoodin sähköpostitse. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 20 USD:n suuruinen lisämaksu klo 23.00–7.00

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Sisäänkirjautumisen yhteydessä lisämaksujen maksamiseen käytettävässä luottokortissa olevan nimen tulee olla sama kuin huonevarauksen tehneen henkilön nimi
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: Blvd Benito Juarez 320, Col. Lopez Portillo, 83550
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin sähköpostitse. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero RRE010223V99
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Casa Blanca 2BR CB 105-v Casago Condo Puerto Penasco
Casa Blanca 2BR CB 105 v by Casago
Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago Condo
Casa Blanca 2BR CB 105-v Casago Condo
Casa Blanca 2BR CB 105-v Casago Puerto Penasco
Casa Blanca 2BR CB 105-v Casago
Condo Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago Puerto Penasco
Puerto Penasco Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago Condo
Condo Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago
Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago Puerto Penasco
Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago Puerto Peñasco
Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago Condo Puerto Peñasco

Casa Blanca 2BR CB 105-v by Casago – arvostelut

Arvostelut

6,8
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 5 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 5 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 5 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 5 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua

7,2/10

Siisteys

4,0/10

Henkilökunta ja palvelu

6,0/10

Palvelut/mukavuudet

5,4/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

10/10 Loistava

jorge raul

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Muy agradable estancia

La estancia fue muy agradable, el acceso a la alberca a unos cuantos pasos ya que el condo se encuentra en el primer nivel. La alberca con una temperatura muy agradable, diría yo que parece estar climatizada. La playa si un poco retirada pero se puede llegar caminando desde la ubicación del condo.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2022

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Our stay was wonderful. The weather was chilling and windy but we had a great time. Loved the beach and the beautiful sunsets.
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2020

4/10 Huono

Tarkistettu asiakas

Matkusti perheen kanssa, Matkusti kumppanin kanssa
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
It was nice convenient close to the beach & pools. Nice condo however the WiFi did not work & neither did the refrigerator it took 3 days for them to come replace the broken refrigerator. All our food went bad. We had problems with their security when visitor came by. They did not offer to make this right not even when we spoke to the manager on several occasions all they did was make excuses. Very disappointed & dissatisfied.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2019

6/10 OK

Tarkistettu asiakas

Matkusti perheen kanssa
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
Las albercas muy sucias, demasiado cloradas, servcio de intrnet nunca funciono que tenian que pedir permiso al dueño, para utilizar
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2019

6/10 OK

Tarkistettu asiakas

Matkusti pienten lasten kanssa
Me gustó que tiene la playa muy cerca y está más privada. Lo que no me gustó, fue falta de limpieza del lugar en varias áreas.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2019