Koko huoneisto
Casa de la Colina I
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Casa de la Colina I valokuvagalleria





Arvostelut
9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Calle Hortensias 148, Amapas, Puerto Vallarta, JAL, 48380
- Place, Olas Altas -katu3 min kävelymatka
- Place, Playa de los Muertos6 min kävelymatka
- Place, Los Muertosin laivalaituri7 min kävelymatka
- Airport, Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordazin kansainvälinen lentokenttä)10 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Suites at Sapphire Ocean Club
Suites at Sapphire Ocean Club
- Uima-allas
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
4.6 kautta 5, Upea, 104 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Casa de la Colina I
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas, pyykinpesutilat ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja parveke. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Huoneissa on ilmastointi. Huoneessa on parveke. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on taulutelevisio.
Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Banderasinlahti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 2 kylpyhuonetta ja parveke
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
- Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Banderasinlahti ja Playa de los Muertos
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.








