Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
Ticary Natural Homes House for up to 4 guests near the river with WiFi,parking
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Ticary Natural Homes House for up to 4 guests near the river with WiFi,parking valokuvagalleria





Koko koti
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Puerto Viejo de Sarapiqui, Heredia Province
- Place, San Agustinin kirkko7 min ajomatka
- Place, Costa Rica Nature Pavilion26 min ajomatka
- Place, Braulio Carrillon kansallispuisto55 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Country Inn & Suites by Radisson, San Jose Aeropuerto, Costa Rica
Ciudad Cariari
Country Inn & Suites by Radisson, San Jose Aeropuerto, Costa Rica
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmaiset lentokenttäkuljetukset
- Lastenallas
4.2 kautta 5, Erittäin hyvä, 3 411 arvostelua
Hinta on 104 €
sisältää verot ja maksut
11.7.–12.7.
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








