Hotellit Puketoi

Vertaa 44 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 58 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Puketoi: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Puketoi

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Puketoi
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Puketoi tutustuminen

Puketoi tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Puketoi ja sen lähellä kuuluu:

  • Maniototo Park
  • Naseby Ice Luge
  • Naseby Indoor Curling Rink
  • Naseby Golf Course
  • Naseby Snowpark
  • John Thomson Monument
  • Maniototo Golf Course

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Puketoi?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Puketoi, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Puketoi, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Joulukuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 18 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 258 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 15 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 207 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 12 °C ja öisin 3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 168 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 17 °C ja 5 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 275 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Puketoi on 909 cm.

Puketoi: Hotellitiedot

Majoitukset
44
Halvin hinta
58 €
Korkein hinta
116 €
Suositut hotellit
Hawkdun Lodge, Cosy Nook on Derwent, Lismore farm house. 4 bedroom farm house between ranfurly and naseby, Naseby Gem, Cozy, beautifully decorated cottage sitting in a stunning seasonal garden , Galloway Lodge -rautatiereitin perääntyminen, Waipiata Country Hotel, Trout n Trail BnB, Behind the Bike sheds, Matakanui Retreat 2 by Tiny Away, Country Garden Retreat by Tiny Away, Wally's Cottage Naseby, Rauhallinen mökki maassa, Tregonning Cottage Waipiata, Relax With the Whole Family at This Peaceful Central Naseby Hideaway