Hotellit Redcross
Vertaa 133 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 90 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Redcross: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Redcross

Amber Springs Hotel & Health Spa

Brooklodge & Macreddin Village

Druids Glen Hotel & Golf Resort

The Glendalough Hotel

The Horse & Hound

Parkview Hotel

Tudor Lodge

Ashdown Park Hotel

Chester Beatty Inn

Murphys Hotel

Woodenbridge Hotel

Riverfield Bed and Breakfast

Birchdale House B&B

The Meetings B&B

Clone House
Kohteeseen Redcross tutustuminen
Redcross tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Redcross ja sen lähellä kuuluu:
- Kilmacurragh Botanic Gardens
- Avondale House (historiallinen rakennus)
- Woodenbridge Golf Club
- Bridgewater-ostoskeskus
- Clara Lara FunPark (huvipuisto)
- Wicklow's Historic Gaol (museo)
- Black Castle (linna)
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Redcross?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Redcross, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Redcross, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Lokakuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 201 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 15 °C päivisin ja 6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 194 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 17 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 231 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 5 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 308 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Redcross on 933 cm.
Redcross: Hotellitiedot
Majoitukset | 133 |
|---|---|
Halvin hinta | 90 € |
Korkein hinta | 200 € |
Suositut hotellit | Amber Springs Hotel & Health Spa, Brooklodge & Macreddin Village, Druids Glen Hotel & Golf Resort, The Glendalough Hotel, The Horse & Hound, Parkview Hotel, Tudor Lodge, Ashdown Park Hotel, Chester Beatty Inn, Murphys Hotel, Woodenbridge Hotel, Riverfield Bed and Breakfast, Birchdale House B&B, The Meetings B&B, Clone House |

