Hotellit Rethwisch
Vertaa 599 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 65 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Rethwisch: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Rethwisch

Garner Hotel Elmshorn by IHG

PLAZA Premium Parkhotel Norderstedt

Hotel Wittorf

Hotel Nordic

Hotel Mercator Itzehoe-Klosterforst

Hotel Am Fischmarkt

Hotel Frederikspark

Signature Hotel Skarv

Ibis Budget Hamburg Quickborn

Hotel Restaurant Seegarten Quickborn

H+ Hotel Stade Herzog Widukind

Vier Linden Kiek In Hotel

Hotel Drei Kronen Elmshorn

Kiek In Hotel Zur Einkehr
Kohteeseen Rethwisch tutustuminen
Rethwisch tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Rethwisch ja sen lähellä kuuluu:
- Wasserturm Elmshorn
- HolstenThermen vesipuisto
- Aukrugin luonnonpuisto
- Ehrenhainin puisto
- Kaltenkirchenin kirkko
- Am Markt
- Golf Club Lutzhorn
Kun järjestät lomaa kohteeseen Rethwisch, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Hampurin lentokenttä (HAM). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Rethwisch?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Rethwisch, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Rethwisch, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 182 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 189 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 222 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 206 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Rethwisch on 798 cm.
Rethwisch: Hotellitiedot
Majoitukset | 599 |
---|---|
Halvin hinta | 65 € |
Korkein hinta | 199 € |
Suositut hotellit | Garner Hotel Elmshorn by IHG, PLAZA Premium Parkhotel Norderstedt, Hotel Wittorf, Hotel Nordic, Hotel Mercator Itzehoe-Klosterforst, Hotel Am Fischmarkt, Hotel Frederikspark, Signature Hotel Skarv, Ibis Budget Hamburg Quickborn, Hotel Restaurant Seegarten Quickborn, H+ Hotel Stade Herzog Widukind, Vier Linden Kiek In Hotel, Hotel Drei Kronen Elmshorn, Kiek In Hotel Zur Einkehr, Hotel Breitenburg |
Viimeksi varatut hotellit Rethwischebookersn tarkistamat arvostelut
