Hotellit Rossaveel

Vertaa 431 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 80 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Rossaveel: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Rossaveel

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Rossaveel
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Rossaveel hotellit

Rossaveel on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, nämä lähellä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.

  • 4 hotellia kohteessa Costelloe
  • 15 hotellia kohteessa Carraroe
  • 2 hotellia kohteessa Bealadangan

Kohteeseen Rossaveel tutustuminen

Rossaveel tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Rossaveel ja sen lähellä kuuluu:

  • Rossaveel Ferry Terminal
  • Cashla Bay Lighthouse
  • Rossaveel Lough
  • Lough Astickeen
  • Loughauneveen
  • Lough Nagravin
  • Connemara Brewing Company

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Rossaveel?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Rossaveel, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Rossaveel, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja toukokuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 268 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 241 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 292 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 346 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Rossaveel on 1147 cm.

Rossaveel: Hotellitiedot

Majoitukset
431
Halvin hinta
80 €
Korkein hinta
419 €
Suositut hotellit
Glenlo Abbey Hotel, Galway Bay Hotel, Connemara Coast Hotel, Clybaun Hotel Galway, Salthill Hotel, The Ardilaun Hotel, The Nest Boutique Hostel, The Twelve Hotel, The Westwood, Doolin INN, The Waters Country House, The Ritz House, Galway Bay Sea View Apartments, Shoreline Apartments, University of Galway Apartments