Lähellä Cognac ja sen golfkenttä, koti / pyöreä chalet (Rantasalmi valmistaja Ekorex järjestelmä) on mukava suorakaiteen tontti 1 ha. Living, ruokasali, keittiö, 3 makuuhuonetta, 1 kylpyhuone suuri suihkukaappi, erillinen wc. Deck, pieni talo raunioista takka ja grilli, luonnon uima. Riittävä pysäköinti.
Tilat: kalustettu ja varustettu, pöytä / tuolit / kaapit, jääkaappi ja pakastin, astianpesukone, sammutin, pyykinpesukone, astianpesukone, kaasu ruoanlaitto (pullossa edellyttäen), TV (TNT), internet-yhteys, pinnasänky ja syöttötuoli .
Puutarhakalusteet.
Nukkuminen ja varastointi: 1 iso parivuode (king size 180 * 200 cm, patja yhtenä kappaleena) suuri huone yläkerrassa mezzanine + 1 parisänky (140 * 200 cm, 1 makuuhuone, jossa 2 sänkyä (90 * 200 cm) alaspäin, toinen pienempi makuuhuone alakerrassa, 1 parisänky (140 * 200 cm). Tyynyt ja peitot. Kaapit ja varastotilat ovat käytettävissä.
Tontti: Jokainen hehtaarin on aidattu. Eteläosassa / Ala sisältää talossa ja puutarhassa tyyppi, Pohjois-/ Haute on lähellä / istutus tyyppejä. Pohjoinen osa on suojattu Natura 2000 -alue, aamulla joskus on mahdollisuus nähdä peuroja suuntautuvat pikku puu.
Maalivahdit: Pari pitää talon ja ylläpitää alan. Hän jäi liikkuvan poissa kotoa.
Pelit: On suuri (430 cm) trampoliini + turvaverkko.
Grilli ja avotulella: Vuonna Maisonette raunioihin on takka ja grilli käytettävissä vuokralaisille. Charcoal myydään supermarketeissa.
Muuta: Auchan supermarket on muutaman minuutin ajomatkan sekä Cognac kauppahalli, joka on avoinna myös sunnuntaina aamulla. On lentotukikohdan lähellä Cognac, lentokoneiden lentää satunnaisesti lennon joka tarjoaa mielenkiintoisen spektaakkeli.
Luonnon uima:
Keskeinen osa omaisuutta, täysin yksityinen, luonnollinen / biologinen uinti on paikka kaikki nautinnot ja löytöjä.
Periaate: uinti ei sisällä mitään kemikaaleja, suodatus ja uusiutuminen ovat täysin luonnollinen tapa, jonka toiminta bakteerien ja kasveja. Vuoraus on harmaa, joten se on normaalia, että veden väri on "turkoosi" toisin sanoen välillä sininen ja vihreä.
Seuraus: ei allergia, makean veden ja ei-aggressiivinen iholle, pro-life vesiympäristöön. Se on kuin uima järvivettä. Se tarkoittaa myös sitä, että ihmisen uimari suostuu jakamaan vettä vesieliöille. Hauskaa ja vaaratonta kultakala, eläinplanktonin, ja keväällä joskus sudenkorennot, sammakot ja sammakot (suojeltuja lajeja), jne. Linnut, jyrsijät, siilit, kaneja, ja muut eläimet tulevat ehkä sammuttaa niiden jano yöllä.
Turvallisuus: korkeus veden uima-alue on 1.40m, kahluuallas alue on 40 cm syvä.
varotoimet: Ei ulkoinen tuote pitäisi lisätä veteen. Vesi on elossa ja on noudatettava. Toisin kuin kloorattu allas, jossa kaikki elämä tuhoutuu luonnon altaan vesi on elossa ja on seurausta herkkä tasapaino. Ei juomia tai elintarvikkeita lähelle, koska ne voivat vahingossa pudota altaaseen. Raja aurinkovoidetta ennen uinti, ellei viimeksi mainittu on orgaaninen / epäorgaaninen.
Estäminen: Älä riko vesikasvit.
Mukaan sään, kevyt sedimentin laskeuman voidaan luonnollisesti muodostaa alaosassa muutaman päivän ja luoda jonkinlaista turpidité. Tämä ei ole haitallista eikä estä uinti.
Access matkustajille:
Koko omaisuus on antaa matkustajille paitsi autotallissa, kellarissa, pukuhuone, istutus, kana ja lapset kota, ja asuntovaunu suojukset.
Kauppa matkustajat:
Sinut tervetulleeksi ystävällisesti ja harkintavaltaa vartijat, jotka ovat alueella ja hyvin tuttu. En henkilökohtaisesti ole olemassa, koska tämä on minun loma.
Naapurustossa:
Pieni rauhallisella kylä, muutaman minuutin ajomatkan päässä Cognac kaupunki. Vieressä golf Cognac.
liikenne:
On bussiyhteys keskustaan, mutta auto on suositeltavaa.