Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
SHADDAI ALOJAMIENTOS
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Jokaisessa huoneistossa on keittonurkkaus ja vedenkeitin sekä ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisio.
SHADDAI ALOJAMIENTOS tarjoaa 3 huonetta. Kaikissa huoneissa on keittonurkkaus. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on taulutelevisio.
SHADDAI ALOJAMIENTOS sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Amerikan kulttuurikeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Tässä 2 tähden asuinrakennuksessa on 3 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, taulutelevision ja vedenkeittimen
Ilmainen Wi-Fi
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Valle de Lerma ja Iglesia de San José
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä voi pysäköidä vain pyynnöstä
Keittonurkkaus
Vedenkeitin
Kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Yksityinen kylpyhuone
Viihdetarjonta
Taulutelevisio
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Ei hissiä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
3 majoitustilaa
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.30.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.30
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse korkeintaan 7 päivää ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan, turvalokero
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Argentiinan arvonlisävero (21 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske niitä matkailijoita, jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla Argentiinan ulkopuolelta ja jotka esittävät voimassa olevan passin tai henkilöllisyystodistuksen sekä Argentiinan maahanmuuttoviranomaisten antaman maahantulomerkinnän osoittaakseen, että he eivät ole Argentiinan asukkaita. Tämä poikkeus koskee pelkästään majoituksia, mukaan lukien aamiaisen sisältävät varaukset.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata pysäköintipaikan paikan päältä
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse 7 päivää ennen saapumista. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.