Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Erilliset yksityiset kylpyhuoneet ja siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Bungalows El Cielo tarjoaa 4 huonetta, joissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke tai terassi. Huoneissa on oleskelualue ja myös työpöytä. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue.
Huoneissa on erilliset yksityiset kylpyhuoneet. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle). Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Bungalows El Cielo sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Melaquen tori. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Melaquen tori ja Melaquen ranta
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Puhutut kielet
Englanti ja espanja
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Perheystävällinen
Erillinen ruokailualue huoneessa
Jääkaappi huoneessa
Keittiö huoneessa
Mikroaaltouuni huoneessa
Asiakaspalvelut
Siivouspalvelu (pyynnöstä)
Esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
Ei hissiä (majoituspaikka katutasossa)
Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
Luiska pääsisäänkäynnillä
Huoneen palvelut/mukavuudet
Kylpyhuone
Erillinen yksityinen kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Ruoka ja juoma
Erillinen ruokailualue
Jääkaappi
Keittiö
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Muuta
Erillinen oleskelualue
Pistokeadapterit
Silitysrauta/-lauta
Työpöytä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
Bungalows El Cielo ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Lisämaininnat
Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei sallita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Bungalows El Cielo Hotel
Bungalows El Cielo San Patricio Melaque
Bungalows El Cielo Hotel San Patricio Melaque
Bungalows El Cielo – arvostelut
Arvostelut
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.