Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
De Lujo, Amplio y Central , 12 Minutos de la Playa Juan Dolió
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan De Lujo, Amplio y Central , 12 Minutos de la Playa Juan Dolió valokuvagalleria





Arvostelut
9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
San Pedro de Macorís, San Pedro de Macoris
- Place, Estadio Tetelo Vargas (stadioni)13 min kävelymatka
- Place, Boca Chican ranta42 min ajomatka
- Place, Casa de Campon satama50 min ajomatka
- Airport, Santo Domingo (SDQ-Las Americasin kansainvälinen lentokenttä)54 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Emotions by Hodelpa - Juan Dolio - All inclusive
Villas Del Mar
Emotions by Hodelpa - Juan Dolio - All inclusive
- Yksityisellä rannalla
- Uima-allas
- All inclusive
- Kylpylä
3.8 kautta 5, Hyvä, 1 007 arvostelua
Hinta on 184 €
sisältää verot ja maksut
31.5.–1.6.
Tietoja majoituspaikasta
De Lujo, Amplio y Central , 12 Minutos de la Playa Juan Dolió
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








