Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Charming house, In los Aduelos Oaxaca

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Charming house, In los Aduelos Oaxaca valokuvagalleria

Sisätilat
Oleskelualue
Yksityinen keittiö
Terassi/patio
Oleskelualue

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Näkymä vuoristoon

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
San Pedro Ixtlahuaca, OAX
  • Place, Plaza Bella Oaxacan ostoskeskus
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Estadio Tecnológico de Oaxacan stadion
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Instituto Tecnológico de Tuxtepec
    ‪7 min ajomatka‬
  • Airport, Oaxacan kansainvälinen lentoasema (OAX)
    ‪19 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Charming house, In los Aduelos Oaxaca

Loma-asunto, jossa on keittonurkkaus ja patio
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu puutarha. Loma-asunnossa on keittonurkkaus, patio sekä silitysrauta/-lauta.
Huoneissa on silitysrauta/-lauta. Huoneessa on patio. Kaikissa huoneissa on keittonurkkaus. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Atzompan arkeologinen alue. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen ja pation.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, pation ja silityslaudan
  • Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Zócalo ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Plaza Bella Oaxacan ostoskeskus
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Ulkotilat

  • Patio
  • Puutarha

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ei hissiä (majoituspaikka katutasossa)
  • Huoneessa esteettömyyttä helpottavat ominaisuudet
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 12.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Charming house, In los Aduelos Oaxaca – arvostelut