Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
La libertad SURF CITY VISTAMAR 20 MINUTES FROM THE CITY
Ulkouima-allas ja pyykinpesutilat kuuluvat tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin. Loma-asunnossa on yksityinen uima-allas sekä keittiö ja pyykinpesukone. Asiakkaiden käytössä on 5 kylpyhuonetta, mikroaaltouuni, kahvin-/teenkeitin ja älytelevisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on yksityinen uima-allas ja kahvin-/teenkeitin. Huoneissa on kalusteina ruokailupöytä ja keittiösaareke. Huoneissa on keittiö tai keittonurkkaus, jossa on mikroaaltouuni.
Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on älytelevisio.
Tässä loma-asunnossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Playa San Blas. Majoituspaikassa on saatavilla ulkouima-allas ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa yksityisen uima-altaan ja keittiön.
Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Playa El Majahual ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sunzalin ranta
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Ulkouima-allas
Yksityinen uima-allas
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittiö
Kahvin-/vedenkeitin
Keittiösaareke
Keittonurkkaus
Leivänpaahdin
Mikroaaltouuni
Uuni
Vedenkeitin
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
5 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole h äkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
La libertad SURF CITY VISTAMAR 20 MINUTES FROM THE CITY – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
greg g.
4.1.2026
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
The house was very charming, in a great secure area and the house keeper Sylvia was an added bonus.
greg g.
Yöpyi 7 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
Beth K.
24.8.2022
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Beautiful home
This house is exactly as photographed. Everything is clean and comfortable. AC works really well. It is about a 5 minute drive from the beach. The housekeeper is very nice but does live in the house with you and shares the space. She cooks well if you ask and cleans while you are out. The neighborhood is very safe but is under construction so there is noice from the homes being built in the area. Overall a great stay.