Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Holiday Apartment in Madeira

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Holiday Apartment in Madeira valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Näkymä majoituspaikasta
Televisio
2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Sisätilat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Caniço, Madeira
  • Place, Praia dos Reis Magos (ranta)
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Cristo Rei
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Ponta da Oliveira (ranta)
    ‪8 min ajomatka‬
  • Airport, Funchal (FNC-Cristiano Ronaldo)
    ‪10 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Holiday Apartment in Madeira

Pyykinpesutilat ja grillejä kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on pyykinpesukone ja televisio sekä keittiö, jossa on mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on kahvin-/teenkeitin, hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta.
Huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Keittiö, jossa on mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet, astianpesukone ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja bidee.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Palheiro Golfe. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja television.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja television
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Palheiro Golfe ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kristus Kuninkaan tie
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Käytännöt

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton aukioloajat vaihtelevat
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Majoittajan kommentti: Berço, cadeirinha comer, muda fraldas, brinquedos.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Tämän majoituspaikan vastaanoton aukioloajat vaihtelevat. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 54098/AL

Holiday Apartment in Madeira – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Steve R., St Martin osmonville

Hyvää: Siisteys

Super appartement avec une vue magnifique

Pedro est un hôte bienveillant et la communication est très facile ! Nous avons passé un agréable séjour dans son appartement. Il est spacieux et confortable. Il est également très bien situé pour découvrir l’île de Madere ! Nous reviendrons avec grand plaisir ! Obrigado Pedro
Yöpyi 11 yötä huhtikuussa 2023