Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

FlorenceAmo huoneisto 10 km päässä Firenzestä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan FlorenceAmo huoneisto 10 km päässä Firenzestä valokuvagalleria

1 makuuhuone, tallelokero huoneessa, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi
Ulkoruokailutilat
Ruokailu
Sisätilat
Sisätilat

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä40 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Scandicci, Tuscany
  • Place, Geopaleontologinen museo
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Arno-joki
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Piazza di Santa Maria Novella
    ‪16 min ajomatka‬
  • Airport, Firenze (FLR-Peretola)
    ‪11 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

FlorenceAmo huoneisto 10 km päässä Firenzestä

Huoneistossa on kahden hengen huone tai 2 erillistä sänkyä, taulutelevisio, varustettu keittiö, ruokailutila ja oleskelutila, jossa yhden hengen tai kahden hengen vuodesohva ja TV, kylpyhuone suihkulla, kellari / vaatekaappi ja yksityinen ulkopiha, jossa on pieni pöytä ja 2 tuolia. Ilmainen Wi-Fi. Huoneisto on pohjakerroksessa, vain 2 askelmaa sisäänkäynnin yhteydessä. Keittiössä on 4 kaasupoltin, uuni, jääkaappi, pakastin, vedenkeitin, kahvinkeitin, kahvinkeitin, leivänpaahdin, mikroaaltouuni, kattilat ja pannut 4: lle. ihmisiä. Firenze on 10 km: n päässä, Prato on 20 km: n päässä, Montecatini Terme on 48 km: n päässä. Lähin lentokenttä on Firenzen lentokenttä, joka on 11 km: n päässä hotellista.

50 metrin päässä bussipysäkiltä, joka yhdistää raitiovaunumatkaan Firenzen keskustaan.
Viiden minuutin päässä Gucci-, Kering-, Prada- ja Montblanc-toimistoista.
FI-PI-Li -sisäänkäynti 500 metrin päässä ja moottoritielle pääsee 2 minuutissa, hyvät yhteydet Toscanan, Pisan, Sienan, San Gimignanon ja Volterran yhteyteen.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Cascinen puisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja vuodesohvan.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja vuodesohvan
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Piazza di Santa Maria Novella ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Santa Maria del Fioren katedraali
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto suositeltu

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Majoituspaikka katutasossa
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta
  • Tallelokero

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Ensiapulaukku
  • Suoratelkilukko

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Yksikön koko: 40 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Florenceamo Appartamento a 10 km da Firenze
Florenceamo Apartment 10 km From Florence Scandicci
Florenceamo Apartment 10 km From Florence Private vacation home

FlorenceAmo apartment 10 km from Florence – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

7,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Lori C.

Huonoa: Siisteys
Yöpyi 30 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

Marta L.

Hyvää: Siisteys

Experiencia inolvidable en este apartamento

Mi estancia a sido espectacular en este apartamento, con Caterina la propietaria, estaré siempre muy agradecida. Me ayudó y facilito mi estancia en Florencia. La casita acogedora y bien situada, tal y como en las fotos. Gracias Caterina!
Yöpyi 30 yötä kesäkuussa 2024