Koko huoneisto

Asunto F419 2-4 hengelle Itämerellä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Asunto F419 2-4 hengelle Itämerellä valokuvagalleria

Oleskelualue
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
1 makuuhuone, ilmainen Wi-Fi
Ulkoalueet
Ulkopuoli

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä40 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Schönberg OT Holm, Schleswig-Holstein
  • Place, Kalifornienin ranta
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Brasilienin ranta
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Ostseekain risteilyterminaali
    ‪31 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Asunto F419 2-4 hengelle Itämerellä

Huoneisto (itäpuolella) on kooltaan 40 m² ja sijaitsee 4. kerroksessa Kerros "Haus Flensburg". Se on tarkoitettu max. Sopii 4 hengelle. Olohuoneen viihtyisästä oleskelualueesta, jossa on toimiva sohva, voidaan luoda kaksi muuta nukkumatilaa muutamalla yksinkertaisella vaiheella.
Täysin varustettu minikeittiö tarjoaa kaikki vaihtoehdot itsepalveluperiaatteella. Erillisessä makuuhuoneessa on vielä 2 vuodetta ja vaatekaappi.
Jopa kalustetulla parvekkeella, oikea loma-tunne luodaan heti upealla näkymällä. Huoneisto (itäpuolella) on kooltaan 40 m² ja sijaitsee 4. kerroksessa Kerros "Haus Flensburg". Se on tarkoitettu max. Sopii 4 hengelle. Olohuoneen viihtyisästä oleskelualueesta, jossa on toimiva sohva, voidaan luoda kaksi muuta nukkumatilaa muutamalla yksinkertaisella vaiheella.
Täysin varustettu minikeittiö tarjoaa kaikki vaihtoehdot itsepalveluperiaatteella. Erillisessä makuuhuoneessa on vielä 2 vuodetta ja vaatekaappi.
Jopa kalustetulla parvekkeella, oikea loma-tunne luodaan heti upealla näkymällä.

Talon säännöt / Hinnat:
Muut palvelut, jotka voidaan varata suoraan vuokranantajalta pyynnöstä:
- Pinnasänky: 10,00 € kerran
- Polkupyörä: 8,00 € per yö
- Sähköpyörät: 20,00 € / yö
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Kalifornienin ranta. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja jääkaapin
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kalifornienin ranta ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Schönbergin ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja

Viihdetarjonta

  • Kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 40 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Apartment F419 for 2 4 Persons on the Baltic Sea
Apartment F419 for 2-4 People on the Baltic Sea Apartment
Apartment F419 for 2-4 People on the Baltic Sea Schönberg
FD_FEONDI_359_106

Apartment F419 for 2-4 people on the Baltic Sea – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua

9,0/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Ute R.

Hyvää: Siisteys
Ein sehr schönes Appartement. Sehr geschmackvoll eingerichtet.Küche mit Backofen, Herd und Mikrowelle.Relativ großes Badezimmer.In 5 - 10 min. ist man zu Fuß am Strand
Yöpyi 5 yötä elokuussa 2025

8/10 Hyvä

Elke S.

Hyvää: Siisteys

Klein aber Fein

Die Wohnung ist sehr gut ausgestattet, es ist alles vorhanden was man braucht!!! Sehr sauber, jedoch roch es etwas unangenehm. Vielleicht lag es daran, dass wir nach der Pandemie die ersten Gäste waren. Nach dem Einsatz von Febreze war es wieder okay😃. Sehr ruhige Gegend zum Entspannen. Die Strandnähe lädt außerdem zu abendlichen Spaziergängen ein. Es war sehr schön!!!
Yöpyi 4 yötä kesäkuussa 2021