Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Cute Pool Home located 1 mile from river and 15 minutes to the Beach
Welcome to our paradise! Newly remodeled three bedroom with bonus game room. Heated salt water pool. Office nook ready for remote work. Smart TV's in all rooms. 1 Mile from Sebastian River, 15 minutes to beautiful beaches. Nature preserves, hiking and world class fishing are minutes away.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Sebastian Municipal Golf Course. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan, pyykinpesutilat ja pelihallin/-huoneen. Loma-asunnossa tarjoaa yksityisen uima-altaan ja keittiön.
Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sebastian Municipal Golf Course ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kiteboard Sebastian
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja pelihallin/-huoneen. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Rantapyyhkeet
Uima-altaat/kylpylä
Lämmitetty allas
Ulkouima-allas
Yksityinen uima-allas
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Jääkone
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Paperipyyhkeet
Tehosekoitin
Uuni
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Olohuone
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Kirjoja
Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
Grilli
Patio
Puutarhakalusteet
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Työtilat
Työpöytä
Työtuoli
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain koirat ovat tervetulleita
Yksi lemmikki yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Tekemistä
Lämmitetty allas
Pelihalli/-huone
Pöytäjalkapallopeli
Kalastusmahdollisuus lähistöllä
Vaellusmahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat sallitaan
Korkeintaan 1 lemmikkiä
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Cute Pool Home located 1 mile from river and 15 minutes to the Beach – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Jill H.
1.4.2023
Hyvää: Siisteys
Wonderful stay
They provided everything we needed, from tp to paper towels to shampoo, conditioner and body wash. A little surprised they didn't supply beach towels. Would have been nice. Conveniently located to shopping and restaurants.